Sakhir GP

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
İstanbul Park'taki yarıştan bile güzel geçti benim için. Ancak son turlarda russellın lastiği patladı denmesi sensör hatası mı yoksa gerçekten patladı mı tam anlayamadım. Nedense mercedesin kazanmamak için uğraştığını düşünüyorum. Hamilton için sponsor olanları korkutmamak mı amaç yoksa hazır hamilton yokken racing pointe bir yarış kazandırıp sponsor toplamak bilemedim. Ancak olaylar bana hiç temiz gelmedi. Hamilton balonunun da patladığını düşünüyorum aracı yalnız piste çıkartsalar 3. 4. Gelecek gibi bir hali var...

yyusuf

Yusuf Çelik
Asfalt Kurutucu
31 Eki 2020
19
9
645
22
Bursa yıldırım
Marka
Renault
İstanbul Park'taki yarıştan bile güzel geçti benim için. Ancak son turlarda russellın lastiği patladı denmesi sensör hatası mı yoksa gerçekten patladı mı tam anlayamadım. Nedense mercedesin kazanmamak için uğraştığını düşünüyorum. Hamilton için sponsor olanları korkutmamak mı amaç yoksa hazır hamilton yokken racing pointe bir yarış kazandırıp sponsor toplamak bilemedim. Ancak olaylar bana hiç temiz gelmedi. Hamilton balonunun da patladığını düşünüyorum aracı yalnız piste çıkartsalar 3. 4. Gelecek gibi bir hali var...
Kesinlikle katılıyorum. Hamilton balonu patlamaz, patlar ama patlamaz

Moderatör tarafında düzenlendi:

alicangulpinar

Alican Gülpınar
Elit Apaçi
6 Haz 2020
98
458
810
33
İstanbul
Marka
Peugeot
Russell kazanmak için elinden geleni yaparken Mercedes de kazanmasın diye uğraştı. Üzüldüm adama.

Peres için sevindim. Kalmayı hak ediyor bence Formula 1’de. Umarım Albon’un yerini alır.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım