Samsung Galaxy j7 2016

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SuperB

Elit Apaçi
7 Eyl 2016
56
24
970
Samsung Galaxy j7 2016 bu telefonu kullanan varmı acaba sizce nasıl alınırmı

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
Ben olsam yeni çıkan Galaxy telefonlara biraz temkinli yaklaşırım. Kullanıcı yorumları iyice otursun. İlk üretilen partilerde sıkıntı olabiliyor.

SuperB

Elit Apaçi
7 Eyl 2016
56
24
970
neden acaba android alacaksan bi kere 500 tl lik de alsan 3500 tl likde alsan bi süre sonra donuyoo bende samsung kullanıcısıyım ilk zamanlar bakarken asla samsung almıcam dedim lakin kamera vs özelliklere baktımmı en iyi samsung saçma sapan bi markayada 1500 tl vermek istemiyorum android tabanlı olduktan sonra yada sen hangi telefonu önerirsin

floppydrive

Asfalt Kurutucu
28 Eyl 2016
9
10
595
Ben hem kendi müdürüme hem de nişanlımın annesine J7 aldırdım. 1100 TL'te alabileceğiniz en iyi telefonlardan biri, özellikle de bir power user değilseniz. Ekranı geniş, hızlı, bataryası çıkartılabiliyor. Fiyat/Performans olarak muazzam. Donma vb. sorunlar hiç yok. Bu tür donma, şişme, kasılma gibi durumların markayla özdeşleştirilmesini çok mantıklı bulmuyorum. Hele hele son model iphone'u kasılıp yavaşlayan ve bir diğeri şişme yapıp kasasını çatlatanları gördükten sonra.

golf mk7

Asfalt Kurutucu
29 Eyl 2016
21
45
595
neden acaba android alacaksan bi kere 500 tl lik de alsan 3500 tl likde alsan bi süre sonra donuyoo bende samsung kullanıcısıyım ilk zamanlar bakarken asla samsung almıcam dedim lakin kamera vs özelliklere baktımmı en iyi samsung saçma sapan bi markayada 1500 tl vermek istemiyorum android tabanlı olduktan sonra yada sen hangi telefonu önerirsin

ilk çıktığında s6 aldım. ilk 6 ay her şey iyiydi sonradan saçma sapan problemler yaşadım. arkadaşım j7 kullanıyor o da bi süre geçtikten sonra telefonun aşırı kasmasından şikayetçi. bir de hasbelkader samsung teknik servisin eline düşersen yandın demektir.

SuperB

Elit Apaçi
7 Eyl 2016
56
24
970
ilk çıktığında s6 aldım. ilk 6 ay her şey iyiydi sonradan saçma sapan problemler yaşadım. arkadaşım j7 kullanıyor o da bi süre geçtikten sonra telefonun aşırı kasmasından şikayetçi. bir de hasbelkader samsung teknik servisin eline düşersen yandın demektir.
Peki sence bu fiyatlara ne almalıyım :)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Hocam size üçüncü seferde söylüyorum xiaomi mi5 veya one Plus 3 alın. Samsung j serişi iyi değil bence s7 den sonra Samsung toparladı yani üst düzey cihazlarda. ( note 7 pil sıkıntısı olmasa bence güzel)

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,797
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Samsung'un ara modelleri j ve a gibi serileri uzun omurlu olmuyor maalesef. Ya s serileri ya da note.. Samsung'da alinabilir modeller bunlar. Hele ki note serisi alip, dogru android kullanim teknikleriyle telefonunuza bakarsaniz kasiyor donuyor vb seyler demeniz icin gercekten telefondan anlamamaniz gerekir. Guncellemelerdeki eksiklerden kaynakli bir takilma donma olursa o ayri bir mevzu ki zaten onu anlarsiniz. Ama yukarida bahsettigim diger seriler uzun omurlu olmuyor evet.

Son düzenleme:

Goktug

Profesör
Destekçi
9 Eyl 2016
512
562
1,770
24
Samsung'un ara modelleri j ve a gibi serileri uzun omurlu olmuyor maalesef. Ya s serileri ya da note.. Samsung'da alinabilir modeller bunlar. Hele ki note serisi alip, dogru android kullanim teknikleriyle telefonunuza bakarsaniz kasiyor donuyor vb seyler demeniz icin gercekten telefondan anlamamaniz gerekir. Guncellemelerdeki eksiklerden kaynakli bir takilma donma olursa o ayri bir mevzu ki zaten onu anlarsiniz. Ama yukarida bahsettigim diger seriler uzun omurlu olmuyor evet.
CENK kesinlikle haklı tüketiciyi bağımlı kılmak için yapılıyor o seriler

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,797
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
CENK kesinlikle haklı tüketiciyi bağımlı kılmak için yapılıyor o seriler
Telefonlar da tipki otomobiller gibidir. Bolca donanim koyarsin fakat bilesenlerin malzeme kalitesi iyi degilse kullanim omru iyice dusuyor. Telefon alirken salt donanim degil, uretim kalitesinin de arastirilmasi gerekiyor.

Goktug

Profesör
Destekçi
9 Eyl 2016
512
562
1,770
24
Telefonlar da tipki otomobiller gibidir. Bolca donanim koyarsin fakat bilesenlerin malzeme kalitesi iyi degilse kullanim omru iyice dusuyor. Telefon alirken salt donanim degil, uretim kalitesinin de arastirilmasi gerekiyor.
Aynen öyle ve bence telefonun yazılımını garanti bittikten sonra değiştirmek gerekiyor çünkü yeni telefon almamız için güncellemeleri eski model ürünleri kaldıramayacak halde yapıyorlar.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,797
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Aynen öyle ve bence telefonun yazılımını garanti bittikten sonra değiştirmek gerekiyor çünkü yeni telefon almamız için güncellemeleri eski model ürünleri kaldıramayacak halde yapıyorlar.
Aynen oyle. Yazilim guncellemeleri, telefonlarin bozuldugunu, artik eskisi gibi calismamaya basladigini dusundurmek icin gayet iyi bir yol. Ayni guncellemeyi biri eski biri yeni model olan telefonlara farkli muhendisliklerle veriyorlar. Eski telefonu biraz daha kullanilamaz hale getirirken, yeni telefonda daha stabil hareket ediyor. Tuketim toplumu iste. Bir telefonun 5 6 yil ya da daha fazla sorunsuz kullanilmasi, ureticilerin isine gelmiyor.

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Aynen oyle. Yazilim guncellemeleri, telefonlarin bozuldugunu, artik eskisi gibi calismamaya basladigini dusundurmek icin gayet iyi bir yol. Ayni guncellemeyi biri eski biri yeni model olan telefonlara farkli muhendisliklerle veriyorlar. Eski telefonu biraz daha kullanilamaz hale getirirken, yeni telefonda daha stabil hareket ediyor. Tuketim toplumu iste. Bir telefonun 5 6 yil ya da daha fazla sorunsuz kullanilmasi, ureticilerin isine gelmiyor.
S4 mini var bende. 3 senedirkullanıyorum. Standart donma sıkıntısından başka bir sorun yok.
Üretim kalitesi tabikide ararştırlmalı. Hangi marka işlemci kullanılmış, PCB yani devre kartı üzerinde bulunan diğer bileşenlerin kalitesi önemli anakartda diyebiliriz. Kasa kaliteside önemli. Sonuçta kalitesiz bir kasa istemeyiz. Alüminyum bir kasa olması ısı açısından daha iyi.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,797
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
S4 mini var bende. 3 senedirkullanıyorum. Standart donma sıkıntısından başka bir sorun yok.
Bir kaç ay evvel note 4 aldım. Ondan önceki telefonum s4 miniydi. 4.senesiydi telefonun ve güzel bakmıştım telefona. Ama artık iyiden iyiye kasılmalar, donmalar, bazen program durdurmalar falan başlamıştı. Yine idare ediyordum ama balkondan aşağı düşmek üzereyken yakalayım dedim ekranını korkuluğa vurdum ve kırıldı. s4 mini telefonum 3.senesinde başlamıştı kasılmalara.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım