SATILIK 2011 Alfa Romeo Giulietta 1.4MA 170

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ormanci

Asfalt Kurutucu
Beğeni Puanı
41
Fotoğrafları da ekliyorum, maalesef henüz içeriden fotoğraf çekemedim, seramik uygulaması yapılırken çekilen fotoğraflar...

Ekli dosyalar

Ormanci

Asfalt Kurutucu
Beğeni Puanı
41
Fiyatı yazmamışım: 62.250 TL
Sahibinden.com ilanı: 499627146 - Bir süre sonra aktif olacaktır.

by

Reis
Beğeni Puanı
7,610
Marka
Audi
Dostum burası sahibinden.com veya farklı bir ölücü platformu değil :)
Otomobilimi satıyorum ilgilenen arkadaşların bilgisine diyerek ilanı eklemen yeterliydi
Otopark.com'dan kimse seni , tavuk çiftliği ile takas edelim, senetle alalım, Van'da arsamız var vb.. diye aramaz..Bu soruları soran tuhaf tipler zaten böyle platformlarda takılmaz
Hayırlı satışlar

Son düzenleme:

Ormanci

Asfalt Kurutucu
Beğeni Puanı
41
:D Doğru, öyle gibi olmuş, fakat diğer yandan da valla forum dediğimiz yerde bile alsatçı-dolandırıcı, ayaküstü 50 tane ayak yapan adam çıktı. Sahibinden'den metni kopyaladım yapıştırdım, yemeğe gittim, ilanı düzenleyeyim dedim, edit süresi gitmiş :D

by

Reis
Beğeni Puanı
7,610
Marka
Audi
:D Doğru, öyle gibi olmuş, fakat diğer yandan da valla forum dediğimiz yerde bile alsatçı-dolandırıcı, ayaküstü 50 tane ayak yapan adam çıktı. Sahibinden'den metni kopyaladım yapıştırdım, yemeğe gittim, ilanı düzenleyeyim dedim, edit süresi gitmiş :D
Fark ettim kopyala yapıştır olduğunu :) . Ancak forumun genel kullanıcı kitlesi için kırıcı bir dil olmuş, bakir bir forum sayılır burası. Burada kimse sevmez o tarz tipleri, barındırmazlar da..Dolandırıcılar da en fazla yazılanı okur :)
Umarım saçma sapan tiplerle karşılaşmadan istediğiniz fiyata satarsınız aracınızı ;)

Ormanci

Asfalt Kurutucu
Beğeni Puanı
41
İyi dilekler için teşekkürler, forumun en, en, en eskilerinden biri olabilirim, bişey yapamazlar :D :p

alfhonso

Hakan BIÇAK
İnfazcı
Yönetici
Admin
Beğeni Puanı
35,135
Marka
Opel
edit süresi geçmiş olsa da düzenlenmesini istedikleriniz varsa dm yoluyla ulaşabilirsiniz

@byilmaz 'ın bahsettiği gibi forumumuzda o tür tipler bulunmaz. Alfanız da oldukça yakışıklı, hayırlı satışlar diliyorum

Ormanci

Asfalt Kurutucu
Beğeni Puanı
41
edit süresi geçmiş olsa da düzenlenmesini istedikleriniz varsa dm yoluyla ulaşabilirsiniz

@byilmaz 'ın bahsettiği gibi forumumuzda o tür tipler bulunmaz. Alfanız da oldukça yakışıklı, hayırlı satışlar diliyorum
Selamlar,

İlginiz için teşekkürler, özel mesaj gönderdim hocam.

Ormanci

Asfalt Kurutucu
Beğeni Puanı
41
Fiyat günceli: 58.950 TL
Aradığım aracı bulduğum için fiyatı düşürdüm.

alfhonso

Hakan BIÇAK
İnfazcı
Yönetici
Admin
Beğeni Puanı
35,135
Marka
Opel
Keşke param olsa da benim olsa

mcanerg

Panpa
Beğeni Puanı
3,428
Marka
BMW
Çok güzel araba ama o direksiyon yok mu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...