SATILIK 2011 Alfa Romeo Giulietta 1.4MA 170

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ormanci

Elit Apaçi
10 Eki 2016
80
41
970
42
İstanbul
Fotoğrafları da ekliyorum, maalesef henüz içeriden fotoğraf çekemedim, seramik uygulaması yapılırken çekilen fotoğraflar...

Ekli dosyalar

• IMG_8289.jpg
    IMG_8289.jpg
    135.9 KB · Görüntüleme: 167
  • IMG_8290.jpg
    IMG_8290.jpg
    773.1 KB · Görüntüleme: 201
  • IMG_8288.jpg
    IMG_8288.jpg
    791.5 KB · Görüntüleme: 300

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Dostum burası sahibinden.com veya farklı bir ölücü platformu değil :)
Otomobilimi satıyorum ilgilenen arkadaşların bilgisine diyerek ilanı eklemen yeterliydi
Otopark.com'dan kimse seni , tavuk çiftliği ile takas edelim, senetle alalım, Van'da arsamız var vb.. diye aramaz..Bu soruları soran tuhaf tipler zaten böyle platformlarda takılmaz
Hayırlı satışlar

Son düzenleme:

Ormanci

Elit Apaçi
10 Eki 2016
80
41
970
42
İstanbul
:D Doğru, öyle gibi olmuş, fakat diğer yandan da valla forum dediğimiz yerde bile alsatçı-dolandırıcı, ayaküstü 50 tane ayak yapan adam çıktı. Sahibinden'den metni kopyaladım yapıştırdım, yemeğe gittim, ilanı düzenleyeyim dedim, edit süresi gitmiş :D

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
:D Doğru, öyle gibi olmuş, fakat diğer yandan da valla forum dediğimiz yerde bile alsatçı-dolandırıcı, ayaküstü 50 tane ayak yapan adam çıktı. Sahibinden'den metni kopyaladım yapıştırdım, yemeğe gittim, ilanı düzenleyeyim dedim, edit süresi gitmiş :D

Fark ettim kopyala yapıştır olduğunu :) . Ancak forumun genel kullanıcı kitlesi için kırıcı bir dil olmuş, bakir bir forum sayılır burası. Burada kimse sevmez o tarz tipleri, barındırmazlar da..Dolandırıcılar da en fazla yazılanı okur :)
Umarım saçma sapan tiplerle karşılaşmadan istediğiniz fiyata satarsınız aracınızı ;)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

edit süresi geçmiş olsa da düzenlenmesini istedikleriniz varsa dm yoluyla ulaşabilirsiniz

@byilmaz 'ın bahsettiği gibi forumumuzda o tür tipler bulunmaz. Alfanız da oldukça yakışıklı, hayırlı satışlar diliyorum

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Keşke param olsa da benim olsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım