KAPALI Seat İbiza Cupra Nasıldır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaanfb18

Asfalt Kurutucu
5 Eki 2016
31
11
595
Merhaba arkadaşlar Seat ibiza cupra araştırıyorum 1.4 olan modelilnden internetten bakıyorum buldum bi kaç tane alınabilir bişey nasıl araçtır herhangi bir sıkıntısı varmıdır 2.el alınacak nelere dilkkat etmeliyim yardımcı olursanız sevinirim

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,022
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Sıkıntısı ilk elde hor kullanılmasıdır. Ibiza Cupra'yı alan, arabanın canını almak için alıyor. :) Airbag ler patlamış mı, şaside çizgisinde bozulmalar var mı diye başlayıp, sonra motor şanzıman kontrollerine gitmeniz gerekir. Yani 2.el piyasasında ciddi kumardır.

Kaanfb18

Asfalt Kurutucu
5 Eki 2016
31
11
595
İyice anlatında ilgili kişiler kazıklanmayalım bilgili olayım arkadaşlar Birde hangi model almalıyım CTH Motor felan diyorlar

Son düzenleme:

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
motorlarında yağ yakma sorunu ve şanzıman da mekantronik arızası veriyormuş eğer 2. el alacaksanız şanzımanı değişmiş olanı alın.

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Boyadan ziyade değişene bakmak bu tür arabalarda daha önemli sonuçta hızlı kullanılan ve kaza yapma riski yüksek arabalar. Yürüyen aksamı, şasisi iyice kontrol ettirilmeli. Dsg mevzusu da biraz piyango :D attığınız 2. cupra sol ön çamurluk ve kaput değişmiş burda bi patlama olabilir :D bir de böyle güzel arabalar(cupra, type-r, gti vs vs)ın ilanlarındaki dil beni arabadan soğutuyor. Alıcısına... Hastasına... Takıntısı olan aramasın... Böyle 3 noktalı tripli ilan açıklamaları başlıklar falan :D :D

MAGİRUS

Panpa
8 Eyl 2016
620
1,460
2,520
İstanbul
Marka
Nissan

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Hemşerim,-kullanıcı adındaki numaraya itafen-
Bence bu tarz bir hothatch alırken kullanıcı,km hasarsızlık ilk önce bakılması gereken koşuldur.Cupra ile aynı motoru paylaşan fabia vrs ve polo gti'ya bakabilirsin.Onlar cupra'ya oranla daha iyi bakılmış oluyorlar.
Örneğin;
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...a-fabia-rs-220-hp-310-nm-tork-338028865/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...iman-30.000km-hatasiz-boyasiz-355662317/detay
İki araba da çok güzel ama 66 yaş üstü biri neden polo gti kullanır :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım