Seat İbiza Fr Sport Coupe ( Yeni Ufaklık)

ibrahimcan

Profesör
15 Eki 2016
68
132
1,060
Bi ara düşünüyordum tr de yoktu hatta amazondan getirecektim evde kullanıcaktım sonradan vazgeçirdiler babam sağolsun sormuş birilerine yok çalışmaz felan demişler bi türlü ikna edememiştim

Ev degilde aracınıza yaptırın bence ben memnun kaldım. Hard birşey istemiyorsanız güzel müzik için kullanışlılar. Bakalım ibiza da nasıl çalacaklar.

RedLine

Profesör
11 Eyl 2016
257
349
1,395
İstanbul
Marka
MINI
Güle güle kullanın,hayırlı olsun.
1.2tsi fr ile 1.4tsi fr arasında fazla bir fiyat farkı yok diye hatırlıyorum ama arada ciddi performans farkı var.
Alınabiliyorsa 1.4tsi alınmalı.

Araca imkanınız varsa mercek+bi-xenon far yaptırın benimki gibi, her açıdan fark oluyor.

ibrahimcan

Profesör
15 Eki 2016
68
132
1,060
Güle güle kullanın,hayırlı olsun.
1.2tsi fr ile 1.4tsi fr arasında fazla bir fiyat farkı yok diye hatırlıyorum ama arada ciddi performans farkı var.
Alınabiliyorsa 1.4tsi alınmalı.

Araca imkanınız varsa mercek+bi-xenon far yaptırın benimki gibi, her açıdan fark oluyor.

Teşekkürler. Açıkcası alırken 1.2 /1.4 dıe arastırmadım bütün SC lere baktım bu uygun geldi bunu aldım. Elbetteki 1.4 le arasında performans farkı vardır. Bu kısmet oldu. Sizin aracınızın konu linkini paylaşırmısınız farlarınıza bakayım. İlker kemal' e yaptırcam eski aracımda olduğu gibi. İnş zamanla olucak şimdi ızgara ve aynaların piano black boyanması için boyacıda araç.

RedLine

Profesör
11 Eyl 2016
257
349
1,395
İstanbul
Marka
MINI
Teşekkürler. Açıkcası alırken 1.2 /1.4 dıe arastırmadım bütün SC lere baktım bu uygun geldi bunu aldım. Elbetteki 1.4 le arasında performans farkı vardır. Bu kısmet oldu. Sizin aracınızın konu linkini paylaşırmısınız farlarınıza bakayım. İlker kemal' e yaptırcam eski aracımda olduğu gibi. İnş zamanla olucak şimdi ızgara ve aynaların piano black boyanması için boyacıda araç.

Konumun linki: https://otopark.com/forum/threads/seat-ibiza-1-4-tsi-fr-sc.284/

ibrahimcan

Profesör
15 Eki 2016
68
132
1,060
Aracıma istediğim boya işlerini yaptırdım. Izgaralar ve arka tampon plastik parçası, aynalar piano black boyandı. Sağ çamurluk sinyal çerçevesi çatlaktı değiştirildi, silecekler yenilendi, kliperler kırmızıya boyandı, susturucu iptal edildi.
6c6f7e2ba200822b43196f80a2f4633d.jpg

3332f606fd54aece3867d70aad12234f.jpg

be48b0bf0525af23b33f9c2de32d5ea7.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım