Şehidimiz için destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,718
1
6,454
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Takip etmişsinizdir, dün bir kahraman sayesinde onlarca can kurtuldu memleketimde.
Şehidimiz için elimizden gelen hiç bir şeyin hakkını ödemeye yeterli olduğuna inanmıyorum ama, yine birşeyler yapabilmek adına şunu imzalarsanız sevinirim arkadaşlar.
https://www.change.org/p/cumhurbaşk...pt&utm_medium=email&utm_source=share_petition

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Takip etmişsinizdir, dün bir kahraman sayesinde onlarca can kurtuldu memleketimde.
Şehidimiz için elimizden gelen hiç bir şeyin hakkını ödemeye yeterli olduğuna inanmıyorum ama, yine birşeyler yapabilmek adına şunu imzalarsanız sevinirim arkadaşlar.
https://www.change.org/p/cumhurbaşkanı-fethi-sekin-in-yakınlarına-destek-ol?recruiter=357364520&utm_campaign=signature_receipt&utm_medium=email&utm_source=share_petition

Geçmiş olsun, başınız sağolsun. Dün olay anının ve polisimizin şehid edilişinin videolarını izledim. elinde tüfekler bulunan teröristlere karşı korkmadan son mermisine kadar koşturan bu kahraman polisin adı sadece adliyeye değil İzmir'in bi çok yerinde yaşatılacaktır keza dün Aziz kocaoğlu da benzer bi açıklamada bulundu. @maximaorhan oğlu Altınordu altyapısında oynuyormuş, Galatasaraydan oğlunun eğitimleri ile ilgili bi destek gelecek sanıyorum polisimiz fanatik Galatasaraylıymış aynı zamanda. Farklı kurumlardan da destekler gelecektir ancak yine de bi kampanya vs olursa bu konu altında paylaşalım, elimizden geldiğince destek olalım... çatışma anını ömrümün sonuna kadar unutacağımı sanmıyorum...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hamleler gelmeye başladı şükür

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170106-104922_1.jpg
    Screenshot_20170106-104922_1.jpg
    285.2 KB · Görüntüleme: 148

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,227
45,820
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Allah yardım edenlerden, imkanı olmasa da etmek isteyenlerden, şehidimiz ve ailesinden razı olsun inşaallah. Bu devirde babasız üç çocuk yetiştirmek büyük sorumluluk ve fedakarlık. Allah yar ve yardımcıları olsun inşaallah.

kaansoysal

Profesör
19 Eki 2016
415
514
1,645
32
Mersin
Bu kansızlar elbet bizim bitmeyeceğimizi anlayacak allah tüm şehitlerimizin mekânını cennet etsin kendi canından vaz geçip sayısız insanı kurtaran adamın ailesine yardım etmek boynumuzun borcu.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Yazacak cok sey var ama malum fikirlerimi beyan edersem hapse alinabilirim ruhu sad olsun nur icinde yatsin insallah

KTolgaE

Profesör
15 Eyl 2016
76
79
1,010
Fethi abiye cok sey borcluyum. sayesinde belki karım ve kayinpederim hayatta. Keşke kurtardıgı hayatlardan bi tanesi kendi hayati olsaydi. Nur icinde yatsin, mekani cennet olsun.

Hicbir yardim babalarini eslerini geri getiremicek olsa da. Elimden geldigince yardimda bulunacagim.

Keşke hayatta olsan ve senden trafik cezasi yesem. Seni hic unutmayacagim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım