Sen! Piste Hazır Mısın? | İstanbul.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Pazar günü olsaydı da gelseydik keşke :( Başka etkinliklere artık.

Demokrasi kazandı, cumartesi gününe geldi ağırlık. Sağlık olsun.. :(

Panpalar tur zamanlarınızı burada paylaşmayı unutmayın :)

Edit : Anaaa Kartıng haftayaymış , şimdilik olumsuz ama ne olur bilinmez haftaya belki gelebilirim

Mutlaka, tur zamanları tablosu oluşturup bu etkinliği düzenli yaparak ileri zamanlarda Otopark.com Panpalar Turnuvası yapmayı düşünüyoruz. :) Umarım katılabilirsin, çok iyi olur.

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar merhaba, Sinan Abi gelecek mi bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Onu da görmek isteriz :)

Merhaba. @sinan abiyi bilgilendireceğiz. Muhtemelen konuyu da görmüştür kendisi. :)

Ben piste hazırımda öğrenci başıma cüzdanım piste hazır değil... :oops:

Normalde benim cüzdan da pek hazır sayılmaz ama bu güzel gün için değer. :)

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
@sinan sizi de bekliyoruz! :)

20 Ekim Cumartesi; İstanbul, Tuzla Karting Park'da buluşuyoruz! Etkinlik sonrası olmak üzere panpalar ile vakit geçirmeye devam etmek istiyoruz! Sen de gel, Go-Kart pist gününde tüm marifetlerini göster!

Etkinliğe katılacak olanlar için iletişim halinde olabileceğimiz, arabasını paylaşanlar için konum paylaşılabilecek WhatsApp grup sohbeti bağlantısı:

https://chat.whatsapp.com/Huanek8jyP4EiuxwluIirP

(Bağımsız takipçi buluşmasıdır.)

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Karting Gününe Son Bir Gün! 20 Ekim Cumartesi Günü, Saat 12.00 - 13.00 Arası, İstanbul Tuzla Karting Park'da Buluşuyoruz!

Etkinliğe katılacak olanlar için iletişim halinde olabileceğimiz, arabasını paylaşanlar için konum paylaşılabilecek WhatsApp grup sohbeti bağlantısı:

https://chat.whatsapp.com/Huanek8jyP4EiuxwluIirP

(Bağımsız takipçi buluşmasıdır.)

Havadurumuu.jpg
karting.jpg

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Sen! Piste Hazır Mısın? | İstanbul
Etkinliği

Gelebilen ve gelemeyen herkese içten bir şekilde teşekkür ediyorum. Bugün keyifli bir pist günü geçirmiş olduk; güzel süreler ve keyifli çekişmeler yaşandı. Aynı şekilde muhabbet ile güzel bir ortamı oluşturmuş olduk. :)

Ekstra olarak @OguzhanC ile kıyasıya keyifli mücadele gösterdik. İlk 10 dakikalık turda 1. olmayı korurken, ikinci 10 dakikalık turda Oğuzhan 1.liği güzel apexleriyle elimden aldı! :)

@sefaozc 'in BMW'si ile yan yana pozumuz olsun. :)

Son düzenleme:

Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
Sen! Piste Hazır Mısın? | İstanbul
Etkinliği

Gelebilen ve gelemeyen herkese içten bir şekilde teşekkür ediyorum. Bugün keyifli bir pist günü geçirmiş olduk; güzel süreler ve keyifli çekişmeler yaşandı. Aynı şekilde muhabbet ile güzel bir ortamı oluşturmuş olduk. :)

Ekstra olarak @OguzhanC ile kıyasıya keyifli mücadele gösterdik. İlk 10 dakikalık turda 1. olmayı korurken, ikinci 10 dakikalık turda Oğuzhan 1.liği güzel apexleriyle elimden aldı! :)

@sefaozc 'in BMW'si ile yan yana pozumuz olsun. :)
Normalde bugün aranızda olmak istiyordum fakat havuzda kolları biraz fazla zorlayınca 3 gündür geçmeyen bir ağrı oluştu, hal böyle olunca değil etkinliğe katılmak oturup haber yazmam bile mümkün olmadı.

Lakin yaz döneminde bir piknik organizasyonu düzenlemeyi düşünüyorum, gelen gelmeyen tüm arkadaşlarla orada görüşürüz artık :)

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Normalde bugün aranızda olmak istiyordum fakat havuzda kolları biraz fazla zorlayınca 3 gündür geçmeyen bir ağrı oluştu, hal böyle olunca değil etkinliğe katılmak oturup haber yazmam bile mümkün olmadı.

Lakin yaz döneminde bir piknik organizasyonu düzenlemeyi düşünüyorum, gelen gelmeyen tüm arkadaşlarla orada görüşürüz artık :)

2 seans aldık bu gün. 2 seans yorabiliyor bizim gibi az karting yapıyorsanız. O yorgunluktan sonra gelmediğiniz sizin için çok daha doğru olmuş. Yorgunluğuna yük bindirmeye gerek yok. :)

Piknik organizasyonu çok hoş olur, şahsen katılım sağlarım böyle bir organizasyon yaparsanız. :)

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
763
1,597
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Geç de olsa gelen herkese teşekkürler. Katıldığım en keyifli karting organizasyonu buydu. Herkes otomobil sever olunca çekişme daha kıyasıya oluyor haliyle alınan keyifte artıyor :) Düzenli aralıklarla bu şekilde organizasyonlarla bir araya gelmeliyiz :)

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Geç de olsa gelen herkese teşekkürler. Katıldığım en keyifli karting organizasyonu buydu. Herkes otomobil sever olunca çekişme daha kıyasıya oluyor haliyle alınan keyifte artıyor :) Düzenli aralıklarla bu şekilde organizasyonlarla bir araya gelmeliyiz :)

Çekişme kesinlikle daha kıyasıya ve keyifliydi. :) Mutlaka tekrarlayacağız, vize sonrası etkinlik tadında tekrar olabilir. Senin gibi en keyif aldığım karting organizasyonu oldu. Tekrar bir araya gelmek üzere! :)

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Maşallah araç temiz duruyor.67 plakayı görünce sormak istedim,aracı zonguldaktan mı aldınız yoksa hemşehri miyiz?:)

Teşekkür ederim. Hem Hemşehriyiz hem de aracı Zonguldak’tan aldım hocam. Zonguldak’lıyım :) İstanbul’da yaşıyorum 4 yıldır, plakayı 67 bırakmak istedim memleket sevgisinden. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım