Ses Sistemi, Hoparlör Tavsiyesi (KONU DIŞI)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NeedForSpeed

Profesör
8 Eyl 2016
411
624
1,695
Ankara
Marka
Skoda
Arkadaşlar TV için sistem arıyorum. Bir iki tane baktığım model var. Benim için watt miktarı önemli değil kaliteli ses almak istiyorum çok da ucuza kaçmadan kaliteli bir şey almak istiyorum uzun süre kullanacağım. Kule tipi uzun ayaklı olanlardan tercih etmiyorum ufak ve kullanışlı olması önemli. Limitim 1500, fakat duruma göre bir esneme yapmaya çalışacağım. Kullandığınız veya tavsiye ettiğiniz 5+1 ya da sağlam 2+1 ler var mı?

Benim üç beş kez dinleme fırsatı bulduğum http://www.hepsiburada.com/logitech...EpHSxPNkEa0eb_ZAJOzSD00ykAcd-MTg-VBoCvwHw_wcB ve aynısının 2+1 versiyonu da var.

Bunların dışında http://www.hepsiburada.com/denon-sys-5-1-aktif-subwoofer-5-1-ev-sinema-hoparlor-sistemi-p-EVDNNSYS51 denon hakkında güzel yorumlar okuyorum. Ama özellikle bu modeli için okumadım.

Tavsiyelerinizi bekliyorum, Teşekkürler...

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
Logitech iyidir. Bende Z5500 var. 1 sene kullandım eski evimde, yeni eve taşınınca bir akrabam sağolsun iyi bir HIFI aldığı için 4 senedir kutusunda yatıyor. :D

Logitech tavsiye ederim. Performansı iyidir.

NeedForSpeed

Profesör
8 Eyl 2016
411
624
1,695
Ankara
Marka
Skoda
Logitech iyidir. Bende Z5500 var. 1 sene kullandım eski evimde, yeni eve taşınınca bir akrabam sağolsun iyi bir HIFI aldığı için 4 senedir kutusunda yatıyor. :D

Logitech tavsiye ederim. Performansı iyidir.

Z5500 için efsanelerin efsanesi derler. Z906 ondan sonra çıkmasına rağmen ondan iyi değil diyorlar. Hatta eksi yanları varmış. O açıdan kararsız kaldım. Şimdi Z906 alıp da pişman olmak istemiyorum. Pişman olmak derken şöyle Z5500 zamanında baya uygun fiyatlara satılıyormuş yanılmıyorsam 400-500 lira falan, şimdi malum doların fırlamasıyla Z906 kurdan etkileniyor. Bundan iki üç sene önce 900-1000 liralara görmüştüm şimdi 1500-2000 civarı oldu.

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
Z5500 için efsanelerin efsanesi derler. Z906 ondan sonra çıkmasına rağmen ondan iyi değil diyorlar. Hatta eksi yanları varmış. O açıdan kararsız kaldım. Şimdi Z906 alıp da pişman olmak istemiyorum. Pişman olmak derken şöyle Z5500 zamanında baya uygun fiyatlara satılıyormuş yanılmıyorsam 400-500 lira falan, şimdi malum doların fırlamasıyla Z906 kurdan etkileniyor. Bundan iki üç sene önce 900-1000 liralara görmüştüm şimdi 1500-2000 civarı oldu.
Aynen öyle. Özellikle bass konusu en büyük eksikliği. Daha düşük güçte bir çıkış ve küçük hoparlör olduğu için Z5500'ı aratıyor. Z5500'in dengi bir şeyde gelmedi ondan sonra.

Çok düşündüm, kullanmıyorum acaba satsam mı diye ama sonra baktım hem eşdeğer bir ürün yok hem de gerçekten efsane olduğu için satmamaya kadar verdim. :)

Photibella

Düz Yol Gazcısı
17 Mar 2017
1
0
235
Katılıyorum, soundbar çok devasa bir oda olmadığı sürece yeterli olur. Hatta bizim gibi kedileriniz varsa daha kompakt olduğu için, hasar görme riski çok daha az olur. Hem marka olarak hem de bu ayki indirimler açısından da Teknosa'dan JBL'yi öneririm. Mağazadan teslim almayı kabul ederseniz, 150 lira indirim yapıyorlar. O parayla iyi bir kulaklık alınır ek olarak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım