SIFIR ateca mı 2. El BMW 3 kasa mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Caria48

Profesör
21 Eki 2016
51
80
1,060
yakın Zaman'da alma gibi bir düşüncemiz yok. Ateca baya dolu gözüküyor kablosuz şarj elektrikli bagaj vs ve 2. El 3 lerin çoğu hor kullanılmış gibi duruyo ama bi taraftan da bmw binmek var seat binmek var diyoruz Henüz yakın Zaman'da almıycaz ama fikirlerinizi görmek isterim. :)

trkskbn

Profesör
Beta Programı
21 Eki 2016
377
807
1,895
Aracı babama düşünüyoruz fakat belirttiğim gibi aciliyeti yok. Sınıf farkı var ama bizce önemli olan uzun yolda yormaması temiz olması ve donanımı fazla olması arabalarla hunharca viraj da kasmayacağız. ;)
Uzun yolda yormaması dersen tavsiyem kesinlikle Ateca olacaktır. Çünkü 3 gibi araçların oturma pozisyonu yere yakın olduğu için uzun yolcukluklarda dizler ve bacaklar bitiyor desem yeridir. Ateca'nın sahip olduğu sürüş pozisyonu 3 serisine göre daha yüksek olduğundan uzun yolculuklarda çok daha rahat bir yolculuk sunacağını söylemek hiçte zor değil.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
İkinci el kıyaslamalarında yapılan büyük bir hata olarak görüyorum ben bunu
Mesela bir araca bütçe ayırdıktan sonra bakıyorsun aynı paraya farklı bir segment Mercedes,Bmw,Audi var..Yahu tamam var da bu gerçekten bir risk..Hele hele Türkiye'de yaşıyorsanız ve işin içine al satçılar, galericiler, kasko bozulmasın diye sanayide yaptırdımcılar, abartılmış kayıtçılar, ağır hasar kaydı var ancak gram boya yok diyenler giriyor. Dolayısıyla risk katlanarak artıyor..
Bmw marka araba alacağım diye arabaya bir o kadar da masraf yapmayın..Etiket bir araç olmasıyla birlikte turbo beslemeli motor ve dayanıklı bir şanzıman olduğu için önüne gelen herkes yazılım attırıyor. Arkadan itişli olduğu için herkes en ufak bir virajda macera peşinde..İlla ki düzgün kullanan insanlar da vardır ancak onların sattığı araca nasıl denk gelinir meçhul..

Caria48

Profesör
21 Eki 2016
51
80
1,060

mburakozgen

Profesör
19 Mar 2017
294
364
1,395
gönül bmw den yana olsada mantık ateca. ben f20 kullanıyorum ama oturduğum yerde yolu yıktılar 1 senedir yol yapacaklar. arabaya acıyorum. bu gün param olsa iç sesim bmw mercedes desede sportage gt line alırım heralde. jipler içinde en rahatı o geldi bana. direksiyon vs. olarak.

Caria48

Profesör
21 Eki 2016
51
80
1,060
gönül bmw den yana olsada mantık ateca. ben f20 kullanıyorum ama oturduğum yerde yolu yıktılar 1 senedir yol yapacaklar. arabaya acıyorum. bu gün param olsa iç sesim bmw mercedes desede sportage gt line alırım heralde. jipler içinde en rahatı o geldi bana. direksiyon vs. olarak.
Güle güle kullanın kazasız belasız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım