Sıfır Otomobil Fiyat/Donanım Teklifleriniz

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,816
2,085
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Corolla 2021 dream mds kartel koruma, boya koruma, cam filmi, Bagaj havuzu, ön arka park sensörü ve arka kamera, 7 yıl garanti 222.0 fiyat çektiler nasıl sizce? bu fiyata c segment daha dolu ne alınabilir?
Piyasaya göre bana uygun geldi.Boş paket değil zaten ve ekstralar da güzel.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,017
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Corolla 2021 dream mds kartel koruma, boya koruma, cam filmi, Bagaj havuzu, ön arka park sensörü ve arka kamera, 7 yıl garanti 222.0 fiyat çektiler nasıl sizce? bu fiyata c segment daha dolu ne alınabilir?
Ancak Egea alınır :) Onun da şimdilik otm. şanzımanı yok ¯\_(ツ)_/¯

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,180
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Hocam stepne havuzu meselesini bilmiyordum çok teşekkür ederim. Yağ eklerlerse muhtemelen para almazlar, satışçılarla kanka olduk gide gele, servise sözleri geçiyordur :D
servis tarafıyla ilgili pek sıkıntı yaşamazsınız ya ben yaşadığı sorunu çözemeyen görmedim fiat genel merkezini arayıp devreye sokunca. Farklı bi konu olursa sorabilirsiniz az çok sorunlarına hakimiz 2 yıldır kullanıyoruz egea sedan. Hayırlı olsun aracınız

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Panpa
25 May 2017
897
1
1,715
2,520
27
İzmir
Marka
Volkswagen
1 ay önce yakınım aldı. 1 ay olmadı hatta. LPG de ekletti. 7 sene garanti aldı. Sensör falan almadı. 225e aldı.

chesteren

Profesör
19 Eyl 2016
125
247
1,385
Elazığ
Marka
Toyota
Elazığ Elpa Toyota'dan iki gün evvel 2021 1.5 Corolla Dream paket otomatik aracı 214 bin liraya aldım, ödemeyi yaptım araç tıra yüklendi muhtemelen bugün yarın elime ulaşır. Arka park sensörü, bagaj havuzu, kauçuk paspaslar, ilkyardım çantası vb aksesuarları hediye ettiler. Bütün süreçten şimdilik oldukça memnunum. Kısmetse ilk sıfır aracım olacak, bugünün şartlarında bugünün piyasasında c sınıfı sedan otomatik bir aracı bu fiyatıyla uyguna aldığımı düşünüyorum.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Herhangi bir indirim talep edilmemiş hâlleriyle:

Toyota Corolla 1.5 Dream MDs 217 bin lira.
Suzuki Vitara 1.4 hybrid Elegance AT 296 bin lira (takasta Suzuki marka araç verene 236 bin lira).

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Tüm suzukiler oluyor mu
Güzel soru. Aradaki farka 3 tane temiz maruti alırsın :D
Hurda bi suzuki alıp belge niyetine versek zaten her halükarda ötv den dolayı kardayız :D

Hayır olmuyor. Net bilmiyorum ancak 7 veya 10 yaş sınırı varmış. Bir de bayilerin biri 150 bin km üst sınır var demiş, başka bir bayi sınır yok demiş. Bayilere bırakılmış kısımlar var sanırım. Suzuki TR'de "Suzuki sahiplerine özel fırsat" diye yüzeysel geçilmiş.

Söylenene göre tam 236 bine vermiyorlar, sizin aracı piyasadan daha düşük alıyorlar. Sonuçta (aracın gerçek piyasa değerini düşününce) 250 bin civarına almış gibi oluyorsunuz. Nakit alandan (o fiyata alan varsa) yine uygun tabii.

Son düzenleme:
  • Üzgün
Tepkiler: bt

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,601
18,387
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Hayır olmuyor. Net bilmiyorum ancak 7 veya 10 yaş sınırı varmış. Bir de bayilerin biri 150 bin km üst sınır var demiş, başka bir bayi sınır yok demiş. Bayilere bırakılmış kısımlar var sanırım. Suzuki TR'de "Suzuki sahiplerine özel fırsat" diye yüzeysel geçilmiş.

Söylenene göre tam 236 bine vermiyorlar, sizin aracı piyasadan daha düşük alıyorlar. Sonuçta (aracın gerçek piyasa değerini düşününce) 250 bin civarına almış gibi oluyorsunuz. Nakit alandan (o fiyata alan varsa) yine uygun tabii.
Başka markadan müşteri çekmek yerine Suzuki'nin az olan müşteri kitlesini devam ettirmek de ayrı bir vizyon istiyor. Her marka aracı alıp 236 bine verseler daha çok müşteri çekerler ama Suzuki'nin böyle bir derdi yok gibi.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Başka markadan müşteri çekmek yerine Suzuki'nin az olan müşteri kitlesini devam ettirmek de ayrı bir vizyon istiyor. Her marka aracı alıp 236 bine verseler daha çok müşteri çekerler ama Suzuki'nin böyle bir derdi yok gibi.
Sanırım yok, olsa yeterli araç getirirlerdi.
Mevcut talebi karşılayacak araç yok. Fırsattan yararlanmak isteyip araç bulamayanlar olmuş (bu fırsat sadece 4x2 Elegance paket için geçerli).
GL+ ve GLX diye adlandırılmıyor artık, Elegance ve Premium. Adları değişmiş ama büyük oranda paket içerikleri aynıymış. Ek olarak GL+'da olmayıp Elegance'a anahtarsız giriş ve çalıştırma eklemişler. GLX'de zaten vardı (Premium'da da var hâliyle). Dıştan makyajlı Vitara ile aynı araç zaten, tek farkı ön farın ortasında mavi çizgi var. Ve tabii arkadaki hybrid logosu.
suzukivitarahybrid.jpeg2020-Suzuki-Vitara-Hybrid-14.jpg53293622-big.jpgsuzuki_vitara_1.4_boosterjet_hybrid_elegance_test_11.jpg

Önce Swift, şimdi Vitara ve Scross hibrit oldu. Eldeki 2020 modeller bitince Suzuki ürün gamı tamamen mild hybrid araçlardan oluşuyor olacak. Yıl içinde Ignis 1.2 hybrid'in de getirilmesi gündemdeydi, planlar değişmediyse o da gelecek.

Son düzenleme:

Emre Aktas

Emre Aktaş
Elit Apaçi
20 Tem 2019
88
135
760
24
İstanbul
Marka
Volkswagen
Sürüş destek paketleri var.mi bu pakette kör nokta -adaptif gibi ?
Hayır hiçbiri yok. Doğuş grubu artık opsiyonlu araba getirmiyor fazla fiyatlar zaten yüksek opsiyon oldu mu ÖTV alınıyor opsiyon başına. Özel sipariş alıyolar ama para vermen lazım önceden ve geldiği zaman da başta anlaştığınız fiyattan olmayabilir.

• Wow
Tepkiler: simbat

simbat

anonim
Profesör
Beta Programı
16 Ara 2019
218
185
1,135
45
istanbul
Hayır hiçbiri yok. Doğuş grubu artık opsiyonlu araba getirmiyor fazla fiyatlar zaten yüksek opsiyon oldu mu ÖTV alınıyor opsiyon başına. Özel sipariş alıyolar ama para vermen lazım önceden ve geldiği zaman da başta anlaştığınız fiyattan olmayabilir.
Çok yüksek yahu en azından bu güvenlik önlemleri olsa bir nebze der insan

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,075
3,074
4,070
26
Satılan araç VW ise fiyatın çok da önemi yok diye düşünüyorum. Hala çatır çatır Passat satıyor adamlar.

ozanyilmmaz

Ozan
Senkromeççi
29 Tem 2021
6
3
70
İstanbul
Marka
Volkswagen
Ekli dosyayı görüntüle 36417

Tiguana böyle fiyat aldım Passat ise artık dizel gelmiyor 1.5 tsi en fulle 500 550 arası dediler özel sipariş araç almıyorlar durum böyle fiyatlar çok yüksek
Nisan’da 335 bin ₺ fiyat teklifi almıştım. Kış paketi ve cam tavanı vardı. Demek ki fiyatlar yine uçmuş. Yine nasip olmadı, sağlık olsun.

Emre Aktas

Emre Aktaş
Elit Apaçi
20 Tem 2019
88
135
760
24
İstanbul
Marka
Volkswagen
Nisan’da 335 bin ₺ fiyat teklifi almıştım. Kış paketi ve cam tavanı vardı. Demek ki fiyatlar yine uçmuş. Yine nasip olmadı, sağlık olsun.
Aynı şekilde bende Passat variant istiyordum martta 473 bin TL teklif almıştım en full pakete o zaman çok düşünmemiştik sonradan çok pişman olduk artık dizel de gelmiyor. Hatta başta baya şok olmuştum ikinci el elegance paketlere 520 600 bin arası fiyat istiyorlardı.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım