Sigortam.net'ten kasko yaptırmak

cingoz debriyaj

Panpa
Destekçi
8 Eyl 2016
559
1,118
2,520
23
Marka
Zirai Traktör
valla benim akraba sigortacı, arıyo beni şu arabanın sigortası bitmiş şu şu şu yaptım diyor, kredi kartının fotoğrafını gönderiyorum bitti

zaten o en uygun olanı arayıp tarayıp buluyor, maksimum taksit vs hepsini ayarlıyor.

sigortanın biteceği gün vs dahil onları da takip ediyor
İleride başka kullanıcılar da bu başlığı bilgilenmek için okur diye yazıyorum, sigortam.net de bitmeye yakın sigorta veya kaskoyu yenilemek için arayıp hatırlatıyor gerçi bu zaten kendileri için de yapılması zorunlu bir şey ama yine bir artı tabii ki.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
İleride başka kullanıcılar da bu başlığı bilgilenmek için okur diye yazıyorum, sigortam.net de bitmeye yakın sigorta veya kaskoyu yenilemek için arayıp hatırlatıyor gerçi bu zaten kendileri için de yapılması zorunlu bir şey ama yine bir artı tabii ki.

herkes için en avantajlısı ne ise o tabi, sigortam.neti incelemedim bile bilmiyorum, akraba benim için avantaj, belirtmek istedim sadece :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım