Sinan Koç Videolarında Araçların Eksiklerinin Üzerini Örtüyor Mu?

Sinan Koç araçların kötü özelliklerini es geçiyor mu?

• Kullanılan toplam oy
    24
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Efendim tabi ki izledim. Fakat gerçekten izledim sadece dinlemek yerine.

03:25 te kapağı ağır diyen kişi Sevgili Sinan Koç, 03:35e kadar ranger kapağının hafifliğinden vs bahsediyor. 25 dakikalık videoda 10 saniye kapağın ağırlığından bahsedip daha hafif bir kapağı belirtmek yeterli gibi

Sizce ne kadar konuşulmalıydı ?

Ahmet İşte Beğ

Ahmet
Senkromeççi
8 Ara 2020
24
4
70
24
Türkiyede bir yer

03:25 te kapağı ağır diyen kişi Sevgili Sinan Koç, 03:35e kadar ranger kapağının hafifliğinden vs bahsediyor. 25 dakikalık videoda 10 saniye kapağın ağırlığından bahsedip daha hafif bir kapağı belirtmek yeterli gibi

Sizce ne kadar konuşulmalıydı ?
Efendim bu kadar savundunuz kendimden şüphe ettim gittim tekrar baktım. Zaten ben kapak hafif diyor demedim ki. 4. dakikaların sonunda adam gülüyor abisine. Burada ben beden dili eğitimi almış adam değilim fakat garip geldi bana. Konuğun abisi olduğunu bilmiyordum tabi ( Yabancı biridir diye düşündüm ve kaba bir davranış gibi geldi bana.) Aile içinde böyle şeyler oluyormu bilmem:)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Efendim bu kadar savundunuz kendimden şüphe ettim gittim tekrar baktım. Zaten ben kapak hafif diyor demedim ki. 4. dakikaların sonunda adam gülüyor abisine. Burada ben beden dili eğitimi almış adam değilim fakat garip geldi bana. Konuğun abisi olduğunu bilmiyordum tabi ( Yabancı biridir diye düşündüm ve kaba bir davranış gibi geldi bana.) Aile içinde böyle şeyler oluyormu bilmem:)

sen uzun süredir bizi tanıyıp takip edip videoları izlediğine emin misin?

hayır hiç birini yapmıyorsan ve bugün ilk defa videoyu izlediysen bu videoda da diyor abim diye.

Ahmet İşte Beğ

Ahmet
Senkromeççi
8 Ara 2020
24
4
70
24
Türkiyede bir yer
Arkadaşlar bu arada hatırlatmak isterim.

Benim hakaret, art niyet gibi olaylarım yok.

Herhangi bir reklam, dergi ajansında çalışmıyorum.

Ben de sizin gibi normal canı sıkılınca ulan şu araba nasılmış diye internete bakan bi insanım. Bu başlığı açınca kazandığım bir şey yok. İlk girdide söylediğim gibi benim gibi düşünenler olup olmadığına bakıyorum.

Sinan Bey in de bu şekilde ama daha ağır mesajlardan bunaldığının farkındayım. Ben sadece görüşümü belli edip kanala yardımcı olup olamayacağımı merak ettim.

Yardımcı ve yapıcı yorumlar yapan, derdimi anlamaya çalışan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Yanlış anlaşılmamak dileğiyle...

Son düzenleme:

BorgaXxX

Panpa
29 Ocak 2017
443
1,436
2,645
Marka
Ford
Dediklerinize katılmıyorum. Şuana kadar bir çok kez araçların eksilerini vurguladığını videolardan gördüm. Örnek vermek gerekirse VAG grubu araçlarının hissizlik ve direksiyon ölülüklerine her binişinde değinir neredeyse. Daha çok sizin üslubunuz inceden karşıyı kışkırtmaya yönelik gibi duruyor. Bir süre sonra konuda size cevap verecek kimse kalmayacak aynı üslupla devam edecekseniz.

Ahmet İşte Beğ

Ahmet
Senkromeççi
8 Ara 2020
24
4
70
24
Türkiyede bir yer
Dediklerinize katılmıyorum. Şuana kadar bir çok kez araçların eksilerini vurguladığını videolardan gördüm. Örnek vermek gerekirse VAG grubu araçlarının hissizlik ve direksiyon ölülüklerine her binişinde değinir neredeyse. Daha çok sizin üslubunuz inceden karşıyı kışkırtmaya yönelik gibi duruyor. Bir süre sonra konuda size cevap verecek kimse kalmayacak aynı üslupla devam edecekseniz.
Efendim ben burada en nazik şekilde cevap vermeye çalışıyorum. Eleştiriye açık olunmasını gerektiğini savunuyorum. Site sahibinin uslubunu ve davranışını gördükten sonra kışkırtıyorsunuz demeyin lütfen...

babayimben

Enes
Panpa
4 Eki 2018
843
1,751
2,520
47
İstanbul
Marka
Mercedes
Sinan'ı tanımadım etmedim, yaptığı iş güzel diye geldim forumuna üye oldum, kendisi de buradaki arkadaşlar da arabadan da anlıyor, doğruya doğru eğriye eğri demekten çekinmiyor benim gördüğüm kadarıyla.
Kaldı ki herhangibir foruma üye olup ilk mesaj böyle bir eleştiri yaparsanız mesajınızın onaylanmadigi gibi muhtemelen bir daha da o foruma giremezsiniz. Burada adam bir de gelmiş size birebir cevap vermiş. Eleştiri kabul etmeyen adam bunu yapar mı yahu
Size tavsiyem insanlari itham edici şeyler yazmadan önce iki kere düşünüp, göndermeden önce iki kere daha düşünmenizdir.
Unutmayın ki bir işi yaparken usul ve esas vardır, usul bu kadar hataliyken esasda ne söylediğiniz pek önemli değildir.

Ahmet İşte Beğ

Ahmet
Senkromeççi
8 Ara 2020
24
4
70
24
Türkiyede bir yer
Sinan'ı tanımadım etmedim, yaptığı iş güzel diye geldim forumuna üye oldum, kendisi de buradaki arkadaşlar da arabadan da anlıyor, doğruya doğru eğriye eğri demekten çekinmiyor benim gördüğüm kadarıyla.
Kaldı ki herhangibir foruma üye olup ilk mesaj böyle bir eleştiri yaparsanız mesajınızın onaylanmadigi gibi muhtemelen bir daha da o foruma giremezsiniz. Burada adam bir de gelmiş size birebir cevap vermiş. Eleştiri kabul etmeyen adam bunu yapar mı yahu
Size tavsiyem insanlari itham edici şeyler yazmadan önce iki kere düşünüp, göndermeden önce iki kere daha düşünmenizdir.
Unutmayın ki bir işi yaparken usul ve esas vardır, usul bu kadar hataliyken esasda ne söylediğiniz pek önemli değildir.
Aynen öyle kardeşim. Ne söylediğimizin belli olmadığı o kadar belli ki sövüp sayayımmı diyen adama değil bana karşı çıkıyorsunuz. Fanboylar gerçekten varmış herhalde.

Merak etmeyin aga ya kutsal otopark geleneklerinize uymadığım için özür dileyeceğim. İlk postumda bir öneride bulunduğum için özür dilerim.

Tanıdığınız mod varsa lütfen söyleyin beni mahallemin ip si ile banlasın ki siz burada kültünüze devam edin yaşayın mezhebinizi...

Yapıcı yorumlara eyvallah ta bıktırdınız yahu...

Ahmet İşte Beğ

Ahmet
Senkromeççi
8 Ara 2020
24
4
70
24
Türkiyede bir yer
Troll hesapla güzel reklam.
Aynen kardeşim Burada kendi dükkanını reklam edenler reklamcı değil benim onlar devam edin merak ediyorum daha ne diyeceksiniz.

Gören de sanacak motor1 i ne bileyim iki adı olan doug de muro tarzı videolar yapan türk abimizi örnek gösterdim sanacak. Hayır sanki benim gönderdiğim linke basıp baktınız denediniz acaba adam neden bahsediyor diye. Reklam yapacak olsam buralarda dolaşmazdım beyefendi.

Troll hesap yan çar olsam ben burada moderatörlerin cevaplarımı onaylamasını beklemem beyefendi, gider normal hesabıma yazarım.

Son düzenleme:

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
Örneğin son videosu Toyota Hilux u ele alalım. Konuk arkadaş kasa kapağının ağır olduğunu dile getirirken Sinan bey gülüyor ciddiye almıyor. İsofix noktalarını konuk ele alıyor( Ki bu normal bir ailenin motordaki enjeksiyon tipinden daha çok önemsediği bir konu) Sinan bey kaputu açmış motoru anlatmaya uğraşıyor. Bana sanki Hani "Eleştirme artık para kaybedicem" der havası veriyor.

Aşağıda eklediğim görselde bunu belirten bir takipçiyi de ti ye alıyor.
benim için arabanın alt yapısı yol tutuşu arazi kabiliyeti süspansiyonu mekanik ve teknik kısımları daha mühim ve önemli araba sektörü şu durumdayken isofixten ziyade motordaki enjeksiyon tipi benim için daha mühim kusura bakmayın siz petrolheadd bir insan değilseniz zaten başka bir çok kanal mevcut biz sinan abinin petrolhead yapısını motordaki detayları mekaniğini bahsetmesinden gayet memnunuz çünkü kemik kitle dediğimiz takipçi kitlesi buna önem veriyor pick up alıyorum sonuçta c sınıfı sedan değil kim takar isofixi bu parayı veripde bu arabayı aile arabası olarak kullanacak kaç insan var evin çoğunlukla ikinci arabası vardır bizim için alt yapı mekanik böyle bir arazi aracında çok daha mühim yeni motor teknolojileride keza üstün körü tipinden bahsedip c sınıfı sedan gibi hilux incelerse zaten işte o zaman hata yapmış olur keza kaldıki iyi veya kötü yönlerini yeterince bahsediyor sinan abi ha tabi bu benim görüşüp bu konuda genel bir kanı yok herkesin kendi görüşü ama ama ben isofixten ziyade motordaki enjeksiyon tipini daha çok önemseyen bir test yahut yorum her zaman önceliğim olur isofix vs gibi şeyler zaten stabil standart olan şeyler bunun hakkında manas destanı yazmaya gerek yok arabanın amacı zaten belli

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,228
45,822
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Aynen öyle kardeşim. Ne söylediğimizin belli olmadığı o kadar belli ki sövüp sayayımmı diyen adama değil bana karşı çıkıyorsunuz. Fanboylar gerçekten varmış herhalde.

Merak etmeyin aga ya kutsal otopark geleneklerinize uymadığım için özür dileyeceğim. İlk postumda bir öneride bulunduğum için özür dilerim.

Tanıdığınız mod varsa lütfen söyleyin beni mahallemin ip si ile banlasın ki siz burada kültünüze devam edin yaşayın mezhebinizi...

Yapıcı yorumlara eyvallah ta bıktırdınız yahu...
Kusura bakmayın da insanlara bir şey demeden evvel ben ne söyledim acaba diyor musunuz ? Söylemek istediğim şey ile söyleme şeklim, üslubum nedir diye bir kendi içinizde muhakeme yaptınız mı ?

Kimse size videoların içeriğiyle ilgili öneri verdiniz diye yüklenmiyor. Forumu biraz araştırırsanız biz bile burada videolar şöyle olabilir, şunlar yapılabilir, forum şöyle geliştirilebilir diye bir çok öner başlığı açmışızdır. Sinan da bunlara kapalı bir insan değildir.

Sinan eleştirileri bilerek mi es geçiyor ? Para kaybedeceğini düşündüğü için mi böyle yapıyor demek ne demek ? Bu mu öneri, yapıcı eleştiri ? Bildiğin para karşılığı işini bilerek doğru yapmadığını, dürüst davranmadığını söylüyorsunuz. Tavsiye veya öneri vermek ayrı, birine alenen sen dürüst davranmıyorsun, para mı kaybediyorsun yoksa diye iftira atmak ayrı.

Burada fanboy bilmem ne diye insanlara bir şey demeden evvel hangi cümle nasıl kurulur, maksadınızı mı aşıyorsunuz, saygı sınırlarını mı zorluyorsunuz yoksa sadece öneri mi vermeye çalışıyorsunuz bunu bir ayırt ederek yorum yapmaya çalışın. İnsanların size tepkisi bundandır, öneri vermeye çalıştığınız için değil. Şu yaptığınız cidden hem ayıptır hem de yavuz hırsızlıktır.

Son düzenleme:

LiveForSpeed

Profesör
30 Ocak 2017
292
437
1,395
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Konuyu ve ekşide otopark.com-sinan koç adına yazılan entryleri okudum, otopark.com'u 3-4 senedir takip ediyorum, yazılanların çoğu tutarsız ve bilgisizce yazılmış. Uzun süredir takip edenler neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor.

Ahmet İşte Beğ

Ahmet
Senkromeççi
8 Ara 2020
24
4
70
24
Türkiyede bir yer
benim için arabanın alt yapısı yol tutuşu arazi kabiliyeti süspansiyonu mekanik ve teknik kısımları daha mühim ve önemli araba sektörü şu durumdayken isofixten ziyade motordaki enjeksiyon tipi benim için daha mühim kusura bakmayın siz petrolheadd bir insan değilseniz zaten başka bir çok kanal mevcut biz sinan abinin petrolhead yapısını motordaki detayları mekaniğini bahsetmesinden gayet memnunuz çünkü kemik kitle dediğimiz takipçi kitlesi buna önem veriyor pick up alıyorum sonuçta c sınıfı sedan değil kim takar isofixi bu parayı veripde bu arabayı aile arabası olarak kullanacak kaç insan var evin çoğunlukla ikinci arabası vardır bizim için alt yapı mekanik böyle bir arazi aracında çok daha mühim yeni motor teknolojileride keza üstün körü tipinden bahsedip c sınıfı sedan gibi hilux incelerse zaten işte o zaman hata yapmış olur keza kaldıki iyi veya kötü yönlerini yeterince bahsediyor sinan abi ha tabi bu benim görüşüp bu konuda genel bir kanı yok herkesin kendi görüşü ama ama ben isofixten ziyade motordaki enjeksiyon tipini daha çok önemseyen bir test yahut yorum her zaman önceliğim olur isofix vs gibi şeyler zaten stabil standart olan şeyler bunun hakkında manas destanı yazmaya gerek yok arabanın amacı zaten belli
Eyvallah kardeşim kemik kitleden olduğun için tebrikler. Yok canım zaten aile arabası dediğin nedir ki onun için Sinan beyin dediği gibi Tofaş var. Geri kalan arabalar sadece yarış arazi ve gazlama arabaları. Bu söylediklerini bir de arabaların egzozlarını saklayan, performans üstünde konfor anlayışına sahip olan otomobil üreticilerine anlat. (aa sadece ferrari falan daha çok performansa önem veriyormuş tüh be:) )

Ahmet İşte Beğ

Ahmet
Senkromeççi
8 Ara 2020
24
4
70
24
Türkiyede bir yer
Kusura bakmayın da insanlara bir şey demeden evvel ben ne söyledim acaba diyor musunuz ? Söylemek istediğim şey ile söyleme şeklim, üslubum nedir diye bir kendi içinizde muhakeme yaptınız mı ?

Kimse size videoların içeriğiyle ilgili öneri verdiniz diye yüklenmiyor. Forumu biraz araştırırsanız biz bile burada videolar şöyle olabilir, şunlar yapılabilir, forum şöyle geliştirilebilir diye bir çok öner başlığı açmışızdır. Sinan da bunlara kapalı bir insan değildir.

Sinan eleştirileri bilerek mi es geçiyor ? Para kaybedeceğini düşündüğü için mi böyle yapıyor demek ne demek ? Bu mu öneri, yapıcı eleştiri ? Bildiğin para karşılığı işini bilerek doğru yapmadığını, dürüst davranmadığını söylüyorsunuz. Tavsiye veya öneri vermek ayrı, birine alenen sen dürüst davranmıyorsun, para mı kaybediyorsun yoksa diye iftira atmak ayrı.

Burada fanboy bilmem ne diye insanlara bir şey demeden evvel hangi cümle nasıl kurulur, maksadınızı mı aşıyorsunuz, saygı sınırlarını mı zorluyorsunuz yoksa sadece öneri mi vermeye çalışıyorsunuz bunu bir ayırt ederek yorum yapmaya çalışın. İnsanların size tepkisi bundandır, öneri vermeye çalıştığınız için değil. Şu yaptığınız cidden hem ayıptır hem de yavuz hırsızlıktır.
Beyefendi o konularda kesin bir şey söylediğimi lütfen çıkartıp gösterin. Bana saygısızsanız öyle öneri değil öğüt veriyorsanız haddi aşan sizsiniz...

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
Eyvallah kardeşim kemik kitleden olduğun için tebrikler. Yok canım zaten aile arabası dediğin nedir ki onun için Sinan beyin dediği gibi Tofaş var. Geri kalan arabalar sadece yarış arazi ve gazlama arabaları. Bu söylediklerini bir de arabaların egzozlarını saklayan, performans üstünde konfor anlayışına sahip olan otomobil üreticilerine anlat. (aa sadece ferrari falan daha çok performansa önem veriyormuş tüh be:) )
siz hiluxa aile aracı muamelesi yapıyorsanız benim yapabileceğim bir şey yok gidin bi köşede oturup düşünün allahım ben neden otomobil videosu izliyorum diye kemit kitleden tabirine yaptığınız atıf bunu anlayamamış olmanızı anlıyorum herkesin anlama yetisi bir değil bu kanalı takip eden insanların belli bir bakış açısı var senelerden beri işi en başından beri keyifle takip eden yeri geldiğinde destek olan insanlar var benim verdiğim cevapta bu aracın gazlama değil arazi aracı olduğunu belirtmişim zaten gazlancak araba vsde dememişim ne taraftan konuyu başka yere çekicem diye yırtınıyorsunuz hiluxa arazi aracı demiyorsanız sizde bizde yahut firmada değil sizde problem var aile aracı hilux düşüncenizle size yaşamda mutluluklar diyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım