Sınırsız Paranız Olsa Alacağınız ilk 3 Araba

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Sodalayn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şaka bir yana bende ekleyeyim 3 arabamı :)

Kesinlikle Alfa Romeo Giulia QV zaten bu videodan sonra her şey belli oluyor sürücünün tshirt,saat ile çıkıp rekor kırmasından belli harika bir makina olduğu büyük olasılık kaskta takmazdı ama zorunludur kesin.

Mazda Mx-5 e V6 motor eklemek dünyadaki en güzel şey olabilir :)

Ve sonuncusu da imzamdaki arabam(cosmosu büyük ihtimalle :) ) şehir içine dikkat çekmeden girecek mütevazi ve genel olarak konforlu ama sıkılınca gazlayabileceğim bir arabada lazım olur bu iş için giulia biraz sırıtır diye düşünüyorum :)

2017-Jeep-Wrangler-Rubicon-1.jpg

2017-roush-mustang-rs-1dfs.jpg

2016-alfa-romeo-giulia-12.jpg

İlk olarak Alfa Romeo Gilulia QV alırdım, günlük hayat vs vs işleri için.
İkinci olarak Opel Astra OPC alırdım pist için modifiye ederdim, çılgınlar gibi eğlenirdim.
Arazi, kamp yapmayı sevdiğim için mümkünse Ford F150 almak isterdim. O olmazsa Ranger Wildtrak alırdım.
Sonra da deli gibi MTV öderdim. :D

ya ashashash olm milyonersin hala opel mi
Her gazcının opelle bir anısı vardır ayrıca kendi gözlemlerime göre opelciler en koyu fanboylardır daha önce insignia team buluşmasına katıldım ve bir çok kişinin insignia almadan önce de opel olduğu fark ettim ne kadar paran olsa da ne kadar sorun çıkarsa da bir kez alıştın mı vazgeçemiyor bir çoğu :)

Her gazcının opelle bir anısı vardır ayrıca kendi gözlemlerime göre opelciler en koyu fanboylardır daha önce insignia team buluşmasına katıldım ve bir çok kişinin insignia almadan önce de opel olduğu fark ettim ne kadar paran olsa da ne kadar sorun çıkarsa da bir kez alıştın mı vazgeçemiyor bir çoğu :)
valla bende gazcıyım ama opelle yaşıdığım her anı kötüydü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...