Site ile alakalı sorunum

mevlut olcy

Senkromeççi
Panpa puanı
80
forumda şu an için sorun gözükmüyor ama site ile alakali söyle bir sorun var.
ana sayfa ya da herhangi bir habere tıklayınca sayfa güncel yüklenmiyor. Ancak yenileyince yeni yorumlar vs sonradan geliyor. mobilden choremeden giriyorum.

Berkin

Yönetim
Yönetici
Panpa puanı
4,220
Marka
Honda
Veri tasarrufunuz açıksa onu kapatmayı veya geçmiş ile çerezleri silmeyi deneyin.

mevlut olcy

Senkromeççi
Panpa puanı
80
Sorun hala devam ediyor teli bile degiştirdim duzelmedi

asoguz

Senkromeççi
Panpa puanı
7
benim de bir porblemim var şuraya sıkıştırayım videoya yorum yapıyorum moderatör onayına gidiyor onaylanmamış ; yorumun onaylanmama sebebini öğrenebilir miyim ? içerisinde hiç bir hakeret olmaMAsına rağmen.

Berkin

Yönetim
Yönetici
Panpa puanı
4,220
Marka
Honda
benim de bir porblemim var şuraya sıkıştırayım videoya yorum yapıyorum moderatör onayına gidiyor onaylanmamış ; yorumun onaylanmama sebebini öğrenebilir miyim ? içerisinde hiç bir hakeret olmaMAsına rağmen.
Bu aralar filitre kullanımı sıklaştırdık. Onaya giden bir sürü yorum vardı, onların hepsini şimdi onayladım.

maximaorhan

Dispatcher
Panpa puanı
7,500
Yeni konu açmak istemedim @Berkinka buradan ileteyim sorunumu. Bugün mobilden foruma girmeye çalıştığımda sık sık şöyle bi sorun ile karşılaştım bilgin olsun, sayfa tam yüklenmiyor. Profil fotoları, konu içine yüklenen fotolar da dahil. Chrome kullanıyorum komple çerez geçmiş vs. ne varsa temizledim ama hala sorun devam ediyor.
Screenshot_2016-11-20-23-04-38-1.png

Berkin

Yönetim
Yönetici
Panpa puanı
4,220
Marka
Honda
Yeni konu açmak istemedim @Berkinka buradan ileteyim sorunumu. Bugün mobilden foruma girmeye çalıştığımda sık sık şöyle bi sorun ile karşılaştım bilgin olsun, sayfa tam yüklenmiyor. Profil fotoları, konu içine yüklenen fotolar da dahil. Chrome kullanıyorum komple çerez geçmiş vs. ne varsa temizledim ama hala sorun devam ediyor.
Ekli dosyayı görüntüle 1886
Çok ilginç, Chrome tarayıcısının güç tasarrufu modu var. Şayet açıksa, onu kapatıp tekrar dener misiniz ?

Cemmm

Senkromeççi
Panpa puanı
87
Şu forum kurallarına eklenen maddelerle ilgili uyarı bi gitsin artık bence.Sağ altta sinir bozucu şekilde duruyor sürekli.

GARAJ TV

Panpa
Panpa puanı
8,174
Başka konu açmak istemedim ama bir sorum olacak engellediğiniz biri sizi görmeye devam ediyor mu?

maximaorhan

Dispatcher
Panpa puanı
7,500
@Berkinka yine ben ve yine sorun :(
Sabahtan beri böyle ne var ne yok temizledim ama gitmiyor bir türlü.
Bu arada sadece chrome'da yapıyor bunu. Ne yapmamı önerirsin?
Screenshot_2017-01-02-16-34-00-1.png

Cemmm

Senkromeççi
Panpa puanı
87
Bi konuya bakmaya girdiğimde neden sürekli sayfanın en altına iniyor direkt. Konunun ne olduğunu görmeden sayfanın en aşağısına atıyor.