Sizce Bu güne kadar otopark'ın en iyi test videosu hangisi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,367
7,206
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Otopark yüzlerce test videosu çekti ve size göre en iyisi hangisiydi. Bana göre ibiza cupra ve opel insignia idi.

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,075
3,075
4,070
26
Ayrıntılı bilgi ve kamera açıları bakımından:Toyota Yaris Hybrit.
Komedi bakımından:Nissan Qashqai(VW Golf ile arasında kaldım,bilemedim.)
Panpalar modu bakımından:Ibiza Cupra.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Opel İnsignia 1.6 cdti testi ve wp gruplarında vagcıların bu araba bu kadar iyi olamaz otopark yalan söylemiş ben bindim öyle kesin yalan filan falan baya eğlenceliydi :D
Test olarakta ben mercedes e180 muhip-and-sinan üçlüsü baya iyiydi :)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Passat POV benim için çok ayrı bir yerde sebebi ise bütün VAG haterlarının o araba bu kadar yol tutamaz ben bindim öyle değil konforu berbat falan diye o videoyu inkar etmeleri çok zevkliydi :D. Bence 2015 sonuna kadar olan bütün testler (muhabbet ve doluluk bakımından) fazlasıyla iyi :).

LiveForSpeed

Profesör
30 Ocak 2017
292
437
1,395
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Passat, Tourneo Connect ve Doblo 'nun POV videolarını çok seviyorum. Ayrıca Mercedes E55 AMG - BMW M5 Karşılaştırmaları mükemmel.
Otopark.com Dailymotion kanalında hala duruyor :) Youtube'dan silinmiş.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,233
45,835
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
E madem herkes POV'cu yarın Ford Ranger'a pov çekeyim mi?
Olur gayet iyi olur sinan hocam. Yalnız, şu focus rs mevzusu malum sebeplerden dolayı güme gitti. Fakat araç toplandı, hatta benzin tv'de fena sayılmayacak bir test çekimi yapıldı ama yine de eksikti. Özellikle sürüşü canlı olarak göremedik. Keza Doğan Kabak da bu aracı çekime aldı ama testten başka her şeye benziyordu. Velhasıl yurt dışında onca çeşitli versiyonlarıyla testi olan focus rs'in Türkiye'de doğru düzgün testinin olmaması büyük saçmalık. Bu aracı tekrar teste alabilme durumunuz nedir ? Böyle bir şey yapabilirseniz tahminimce focus rs testi konusunda da tek olursunuz. Hatta yeni civic rs vs focus rs gibi bir konspet falan nirvana olur.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım