Sizce doğru karar mı verdim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

3xcellency

Profesör
8 Eyl 2016
451
817
1,645
31
MuğIa
Türkiye'de de temizlikçiler buna biniyor :)
Modifiyeli-do%C4%9Fan-xls-3.jpg

Bizim türkler zevkli adamlar yaw. Mustang de neymiş :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,070
7
51,461
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Mustangin bu versyonuna abd de temizlikçiler biniyor.hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz
Türkiye'de geçen ay evimize gelen doğalgazcının tek aracı, patronunun Transit'iydi.
İngiltere'de ise doğalgaz tesisatçısı elemanın ekipmanları taşıdığı aracı Vito'ydu. Keşif için de Porsche'si ile gelmişti. Bunu canlı gözle gördükten sonra, ABD'de temizlikçinin veya çiçekçinin binmesi bence çok belirleyici bir kriter değil. Araba güzel mi? Bence güzel.

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
çocuk.. kedi erişemediği ciğere mundar dermiş senin söylediğinde o hesap dimi!!
Türkiye'de geçen ay evimize gelen doğalgazcının tek aracı, patronunun Transit'iydi.
İngiltere'de ise doğalgaz tesisatçısı elemanın ekipmanları taşıdığı aracı Vito'ydu. Keşif için de Porsche'si ile gelmişti. Bunu canlı gözle gördükten sonra, ABD'de temizlikçinin veya çiçekçinin binmesi bence çok belirleyici bir kriter değil. Araba güzel mi? Bence güzel.
Benim beğenmediğim mustang bu konudaki giriş seviyesi mustang.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,719
1
6,483
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
temizlikçi benzetmesi talihsiz olmuş.

Ama şu bir gerçek, ABD'de ikinci el mustang'ler, TR'nin şahinleri ile aynı kefededir.

kavurma

Muhtar
4 Eki 2016
85
274
1,210
Muhtarın olarak sana tavsiyem her zaman için bir karar almalısın. En kötü karar kararsızlıktan iyidir. Bunu hiçbir zaman unutma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım