KAPALI Sizce Hangi Renk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ozgur44

Profesör
22 Eyl 2016
288
371
1,445
Arkadaşlar anlaşılan oki ben bu aracı almadan sizler rahat edemiyeceksiniz
Ekran Alıntısı.PNG
:) Sizce Hangi renk daha yakışmış
( Kar beyazı hariç 750 TL fiyat farkı var sizce Değermi )

summi

Profesör
9 Eyl 2016
193
258
1,335
Marka
BMW
Sedefli beyaz (burada İnci Beyazı) tercihlerimden biri olurdu. Ama şöyle farklı olsun denirse, Gün Batımı Bronz veya Koyu Mavi olabilir. Tamamen kendi zevkinize bağlı bana göre. Yollardaki genel duruma bakarak, düz beyaz dışında her renk güzel ve farklı duracaktır.

ysfdnmz4

Elit Apaçi
16 Eki 2016
54
23
970
Corollaya koyu rengi yakıştırıyorum bu yüzden metalik gri koyu mavi platinyum metalik üçlüsünden birini alırdım ama kendi aracımda metalik gri olduğundan tercihim bu yönde her araca yakışıyor o renk çok klas

any77

Asfalt Kurutucu
17 Eyl 2016
37
22
595
Arkadaşlar anlaşılan oki ben bu aracı almadan sizler rahat edemiyeceksinizEkli dosyayı görüntüle 2418 :) Sizce Hangi renk daha yakışmış
( Kar beyazı hariç 750 TL fiyat farkı var sizce Değermi )
Açtığınız diğer kou başlığında belirrtiğim gibi; ikinci elde en çok tercih edilen COROLLA renkleri olması sebebiyle tercihim sırasıyla ; 1- Kar Beyazı (040) 2- Platinyum metalik ( 1G2) 3- Metalik Gri ( 1G3 ) şeklinde olurdu:)

BatuhanSks

Profesör
9 Kas 2016
179
186
1,185
Mavi içi siyah , çünkü bejden gına geldi, oda sizin bileceğiniz iş, sanki siyah daha üst düzey gibi . Ayrıca bence corolla yı almadan önce iyice test edin...

Son düzenleme:

Ozgur44

Profesör
22 Eyl 2016
288
371
1,445
[QUOTEkanSks, post: 38330, member: 2870"]Mavi içi siyah , çünkü bejden gına geldi, oda sizin bileceğiniz iş, sanki siyah daha üst düzey gibi . Ayrıca bence corolla yı almadan önce iyice test edin...[/QUOTE]
Neden kardesim
Mavi içi siyah , çünkü bejden gına geldi, oda sizin bileceğiniz iş, sanki siyah daha üst düzey gibi . Ayrıca bence corolla yı almadan önce iyice test edin...
Neden iyice test edin dediniz kafanıza takılan birşey mi var acaba var ise ögrenebilirmiyim

efaykac

Profesör
24 Eyl 2016
102
80
1,035
İstanbul
Şimdiden hayırlı olsun, günbatımı bronz der susarım. Megane'ımızı da vizon kahve aldık. Çok memnunuz, kahverengi ve tonları arabaya ayrı bir hava katıyor, daha olgun gösteriyor. İç hiç farketmez temizlemekle uğraşmayayım derseniz siyah alın.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım