Size Göre Beklediği Değeri Göremeyen Otomobiller Hangileri?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
Pheaton bir konuda değinmiştik zaten
Devrim otomobilleri
T2 kasa avensis daha çok kullanılmasını brklerdim

fatih yavuz

Profesör
8 Eyl 2016
559
1,083
2,320
İstanbul
Marka
Saab
Camry hacim mağduru olduğu için ülkemizde pek ilgi görmedi ama Amerika ve Kanada'da çok yaygındır, buranın Golf'ü gibi yolda mutlaka çıkar bir tane:D
araplarda çok sever hocam. :D
maalesef legend'de aynı dertten muzdarip. hayalim olan 10 araçtır biridir honda legend. ama malum durumlar işte...

ctanguner

Panpa
7 Eyl 2016
356
1,193
3,095
İstanbul
bmwe46compact-l-55087d3e4e34ebc8.jpg

TolgaRCZ

Asfalt Kurutucu
10 Kas 2016
13
7
595
Tekirdağ
Peugeot RCZ. Otomatik vites sevdası ve Fransız önyargısı yüzünden tutmadı sanırım. 70k civarına temiz, 200bg'lik versiyonunu satın alabiliyorsunuz.

130k civarına da nispeten daha yakışıklı 270bg kilitli diferansiyelli modeli var ki... Üretimden kaldırılması çok yazık oldu

kesinlikle... inşallah bir gün bana da kısmet olacak. o güne kadar inşallah yeniden bir düzenlemeyle satışa sunarlar. çünkü 2015 model araçların konsolu bile şuanki i-cocpit teknolojisiyle kıyasladığımızda şahin gibi kalıyor. içimden bir ses önümüzdeki birkaç yıl içinde yenilenen tasarım ve i-cocpit entegresiyle yeniden karşımıza çıkacağını söylüyor... Amin....

Buluts

Profesör
20 Eyl 2016
198
330
1,385
Manisa
Kendi aracımız olduğu için söylerken tereddüt yaşıyorum , kendi malını övmek gibi anlamayın lütfen ama Chevrolet Epicanın değeri bilinmedi bence. Airbag sayısı , donanımı , yol tutuşu gibi net özelliklerini kıyaslıyoruz hep ancak otopark.com un testlerinde dikkat ettiği ufak detaylar var ya onlar bile bu arabada düşünerek yapılmış örn; cam otomatiklerinin sürücünün kolunu uzattığı gibi eline gelmesi gibi bir çok özellik sayabilirim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım