skyactiv dizele yazılım yada çip olurmu? ( bu bir sorudur :D )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
beygir tamamen yanıltıcı bir gösteri aslında
motorlar tork üretir, 122.5 nm torku olan motorumuz düşük viteste 804 nm tork olarak tekerlere gönderdiğini hesaplamıştık ve beygir her daim aynıydı...
burada sadece motor gücüne bakmak yanlış
aa 100 beygir bu gitmez demek veya benim arabam senin arabandan 10 hp daha güçlü seni geçerim diyen adamların kafasına turşu bile kurmam, öncelikle kullanmak gerekli eminim ki şehir içi insan gibi kullanırken o motor yeterli olacaktır ( olmasa neden koysunlar )
yazılım işine filanda girmeyin kızdırmayın beni :D

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Benim bir kere patlamam lazımdı sinirimi kontrol edemiyorken direksiyona geçmemem gerektiğini öğrenmem için. Patladım, öğrendim. @ali_tremonti kardeşimiz de imkanını bulduğunda bir motoru eline alacak ki öğrenip rahatlasın :D
Abi her insanda aynı etkiyi bırakmaz bak, bekaret bozmak gibi devamı bol bol gelmesin sonra :rolleyes:

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
İlla o motoru eline alacaksın yani...
Ya sen nediyosun benim bi kankim var gecen yine geyik muhabbeti iste :D dodge a cift cummins takmalar :D arka arkaya iki tane hellcat motorunu birbirine kaynatmalar :D boyle deli projeler sonra bi sessizlik oldu :D bi ic cekti bu ve dedi ki " kardes hic ugrasmiycan paran olacak bulacan birinden koenigsegg one to one bakacan keyfine" dedi ve dedigine su sozlerimle pisman ettim :D " stage1 yazilim atacan ona bide sonra turbolari buyutup duzboru downpipe guclendirilmis enjeksiyon ve yakit pompasi olacakmi sana 2000+ beygir " bana kahkaha atarak sunlari dedi " olum amacin ne senin :D " bende dedim ki "6 da bile sarsin para bok degilmi zaten " dedim :D sonra iyiki zengin olmadigimi aksi takdirde fazla yasamayacagimi soyledi :d

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Ya sen nediyosun benim bi kankim var gecen yine geyik muhabbeti iste :D dodge a cift cummins takmalar :D arka arkaya iki tane hellcat motorunu birbirine kaynatmalar :D boyle deli projeler sonra bi sessizlik oldu :D bi ic cekti bu ve dedi ki " kardes hic ugrasmiycan paran olacak bulacan birinden koenigsegg one to one bakacan keyfine" dedi ve dedigine su sozlerimle pisman ettim :D " stage1 yazilim atacan ona bide sonra turbolari buyutup duzboru downpipe guclendirilmis enjeksiyon ve yakit pompasi olacakmi sana 2000+ beygir " bana kahkaha atarak sunlari dedi " olum amacin ne senin :D " bende dedim ki "6 da bile sarsin para bok degilmi zaten " dedim :D sonra iyiki zengin olmadigimi aksi takdirde fazla yasamayacagimi soyledi :d
Sen @kerpetenemir abinle takıl biraz :D Sonra sen de tövbe edip e30 e34 Allah ne verdiyse toplamaya başlarsın :D

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
Neyse yarin bi ceyrek aliyim :D haftaya kugayla bi [ergen günlükleri] gelirse bilinki piyango bana cikmis :D ve 96 aboneli bi kanalda 100k abone lik bi kanalin kalitesinde proje videolari gelecek :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım