Son susturucaki patlak muayeneden geçer mi?

Geçer mi Geçmez mi ?

• Geçer

• Geçmez

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,048
1
1,135
2,570
Ankara
Marka
BMW
Son susturucudaki delik büyüklüğünü bildiğim için ben biraz şikeliyim açıkçası.

Oyumuzu, isteğimiz ve temennimiz doğrultusunda ''muayeneden geçer'' olarak kullandık.

Vatana ve millete hayırlı olsun, sandıkları terketmeyin :D :D .

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,048
1
1,135
2,570
Ankara
Marka
BMW
!!!!Konu Güncelleme!!!!

Dostlar selam, muayeneden geçtim ama bahsi kim kazandı siz karar verin çünkü şöyle bir olay oldu:

TüvTürk'e sabah 8 gibi gittim, evrakları verdiğimde 16 Aralık'ta benim egzoz emisyonum bitmiş, muayeneden geçebilmesi için de TüvTürk istasyonunun içinde egzoz emisyon pulu almam gerekti.

TüvTürk'ün içindeki istasyonda egzoz emisyon ölçümüm OLUMSUZ sonuçlandı, ben de Şaşmaz'da egzozcuya gidip emisyonunu ölçtürdüm ve OLUMLU sonuçlandı.

Egzoz emisyonunu çoğu vatandaş gibi dışarıda yaptırıp muayeneye gitsem hiç kalmadan geçecektim ancak tarihi yanlış hatırlamam sonucunda iki seferde geçtim.

Anket sonucunda kimin kazandığını siz tartışın, ben 2 sene kafa rahat olmanın tadını çıkartacağım :D :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,044
7
51,382
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
!!!!Konu Güncelleme!!!!

Dostlar selam, muayeneden geçtim ama bahsi kim kazandı siz karar verin çünkü şöyle bir olay oldu:

TüvTürk'e sabah 8 gibi gittim, evrakları verdiğimde 16 Aralık'ta benim egzoz emisyonum bitmiş, muayeneden geçebilmesi için de TüvTürk istasyonunun içinde egzoz emisyon pulu almam gerekti.

TüvTürk'ün içindeki istasyonda egzoz emisyon ölçümüm OLUMSUZ sonuçlandı, ben de Şaşmaz'da egzozcuya gidip emisyonunu ölçtürdüm ve OLUMLU sonuçlandı.

Egzoz emisyonunu çoğu vatandaş gibi dışarıda yaptırıp muayeneye gitsem hiç kalmadan geçecektim ancak tarihi yanlış hatırlamam sonucunda iki seferde geçtim.

Anket sonucunda kimin kazandığını siz tartışın, ben 2 sene kafa rahat olmanın tadını çıkartacağım :D :D
Bugüne kadar egzoz emisyonumu hiç muayene istasyonunda ölçtürmedim. Hep dışarıda yaptırıp geldim. Hep orada bir kıllık yapacaklarmış gibi hissederim =)

Son düzenleme:

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,048
1
1,135
2,570
Ankara
Marka
BMW
Bugüne kadar egzoz emisyonumu hiç muayene istasyonunda ölçtürmedim. Hep dışarıda yaptırıp geldim. Hep orada bir kıllık yapacaklarmış gibi hissederim =)
abi doğru hissediyorsun, gerçekten kıllık da yapıyolar.
ben tarihi yanlış hatırladığım için dışarıda yaptıramadım, planım önce tüvtürk sonra da egzozdu ama egzoz tarihi geçmiş :confused:

• Üzgün
Tepkiler: bt
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım