Son Yakıt Zamlarından Sonra..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
valla bana mesaj atanların % 20si bu kampanyaya katılsa, türkiye çapında reklamlarda vs izleyip ulaşsalar 16bin şeysi doldu çoktan :p :D

14 Kas 2016
173
419
1,535
Bursa
1.png 2.png 3.png

:rolleyes: baldan tatlı.

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
Bu kampanyadan bende yararlandım, şehiriçi kış ortalaması en fazla 9.2 lt olan arabanın tüketimi 11.3 lt'ye çıktı.

Eco Pro'da araba yürümüyor, yürüsün diye gaza bastıkça fazla yakıyor. Toplamda 75 ₺ kar edeyim derken çeyrek depo ile sadece 177 km gidebildim.

Özetle kampanya ayağına mı, yoksa hep mi böyle bilemiyorum rezalet derecede kalitesiz, belli ki yanma özürlü bir yakıt veriyorlar. Opet'ten bile beter o kadar söyleyim size.

Shell harici benzin almayacağım artık. Kampanyadan yararlanacağım diye düşünmeyin. Benzin hop diye biteceği için tekrar almak zorunda kalacaksınız!

14 Kas 2016
173
419
1,535
Bursa
Cuma günü gittim istasyona. Tek bir pompada mobil ödeme yapılabiliyor ve o pompa o gün bozuktu. Cumartesi bir daha gittim yine bozuktu. Sonra pazar günü gidince çalışıyor dendi ama pompa tam 1 lt'ye yaklaşınca duruyordu. Böyle bikaç deneme sonunda cepten 10 lira verdim nakit ve diğer anlaşmalı istasyona şansımı denemeye gittim (araç yeni zaten, gezmece kafası). Ve bingo. Çatır çatır 3 sefer, 75 liralık alım yaptım ve 25'lerden 75 lira cepte kaldı.

1- Mobil ödeme pompasına yanaşılır, kampanyalı mobil ödeme yapmak istenildiği söylenir.
2- Görevlinin uygulamalarınız yüklü mü sorusuna her şey hazır cevabını verdikten sonra yakıt dolumu başlar.
3- Telefon ekranında yukardaki ilk resimde olduğu gibi refresh simgesine basınca yakıt alımına başlandı yazısı çıkar.
4- 75 liralık dolum bitince hem telefon ekranında hem istasyonun pompa ekranında ödeme bekleniyor yazısı çıkar.
5- 75 lirayı öde deyince sizi diğer uygulamaya otomatik aktarır, şifreyi girerek bu uygulamayı açarsınız.
6- Bu uygulamada ödeme 50 lira olarak gözükür, pis pis sırıtarak ödeye tıklarsınız.
7- Bankanızdan ödeme ile ilgili şifre gelir ve bu şifreyi girince hem tel ekranınızda hem de pompacının ödeme yapıldığını anlayacağı istasyondaki ekranda ödeme yapıldı yazısı çıkar.
8- Normal bir fiş verir, bu fişte 75 lira yazar şaapmayın.
9- Bu adımları 3 kere tekrarlarsınız.

Toplamda 8 dakika falan sürüyor.

14 Kas 2016
173
419
1,535
Bursa
Bu kampanyadan bende yararlandım, şehiriçi kış ortalaması en fazla 9.2 lt olan arabanın tüketimi 11.3 lt'ye çıktı.

Eco Pro'da araba yürümüyor, yürüsün diye gaza bastıkça fazla yakıyor. Toplamda 75 ₺ kar edeyim derken çeyrek depo ile sadece 177 km gidebildim.

Özetle kampanya ayağına mı, yoksa hep mi böyle bilemiyorum rezalet derecede kalitesiz, belli ki yanma özürlü bir yakıt veriyorlar. Opet'ten bile beter o kadar söyleyim size.

Shell harici benzin almayacağım artık. Kampanyadan yararlanacağım diye düşünmeyin. Benzin hop diye biteceği için tekrar almak zorunda kalacaksınız!

Ben bir sıkıntı görmedim, 5,8 olan ortalama 5,9 oldu, aynı kaldı yani. Söz konusu kurumsal bir firma ama olabilir tabi imkan dahilinde.

Son düzenleme:

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
Totalin benzini rezalet ya altunizadede kendi yeri galiba orası daha iyi diğerler leş kolonya mı koyuyolar ne yapıyolar anlamadım

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
Ben bir sıkıntı görmedim, 5,8 olan ortalama 5,9 oldu, aynı kaldı yani. Söz konusu kurumsal bir firma ama olabilir tabi imkan dahilinde.
Şanslıymışsınız. Berbat ötesi, aracım gaza adam gibi basmadan ilerlemiyor. Atıyorum ECO PRO'da gaza %20 oranında bastım diyelim, anlık 6.5 - 6.7lt arasında yaktığını gösteriyor ancak yavaş yavaş hızlanma sağlamıyor.

Fena gıcık oldum Total'e. Önünden geçmem artık.

14 Kas 2016
173
419
1,535
Bursa
Şanslıymışsınız. Berbat ötesi, aracım gaza adam gibi basmadan ilerlemiyor. Atıyorum ECO PRO'da gaza %20 oranında bastım diyelim, anlık 6.5 - 6.7lt arasında yaktığını gösteriyor ancak yavaş yavaş hızlanma sağlamıyor.

Fena gıcık oldum Total'e. Önünden geçmem artık.

Olabilir tabii, yeri geliyor müdavimi olduğumuz istasyon bi süre sonra bozuyor, bu işlerde standardizasyon çok zor ve denetiminin yapılması çok ama çok zor. Ki denetimler yapılıyor sık sık ama kağıt üstünde işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım