KAPALI sprınter mı crafter mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cyberbatu

Elit Apaçi
30 Eyl 2016
72
43
970
arabanda ki yolcular derse keşke bizimde sprinterimiz olsaydı.. sende onlara açıklarsın bu arabada ona çok benzer plastikleri şurdan kayışları burdan camları ordann.. bi motoru farklı onun için 20k vermedim felan dersin :D

BENZETİLME.. BENZ'E

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
arabanda ki yolcular derse keşke bizimde sprinterimiz olsaydı.. sende onlara açıklarsın bu arabada ona çok benzer plastikleri şurdan kayışları burdan camları ordann.. bi motoru farklı onun için 20k vermedim felan dersin :D

BENZETİLME.. BENZ'E
Arabalar herşeyi aynı Hoca. Siz ne diyonuz. Fiorino ve nemo gibi.

cyberbatu

Elit Apaçi
30 Eyl 2016
72
43
970
arabalar aynı da bakan servisler farklı?

yaa bro o zaman şöyle düşün.. bu arabaları üreten firma kendi maka model çıkarsın daha uyguna satsa bile herkes mercedesi alır.. piyasada zaten tutulan sprinter

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
arabalar aynı da bakan servisler farklı?

yaa bro o zaman şöyle düşün.. bu arabaları üreten firma kendi maka model çıkarsın daha uyguna satsa bile herkes mercedesi alır.. piyasada zaten tutulan sprinter
Zaten vw yemi crafter ı Polonya da yeni yaptığı fabrika da yapacak. Ve fiyatı daha uygun olacak. Ayrıca şehirden şehire araç tercihi değişiyor ülkemizde.

Son düzenleme:

cyberbatu

Elit Apaçi
30 Eyl 2016
72
43
970
boşver şuan kredi faizleri uygun.. sen sprinter al farkını öde tercih sebebidir her zaman.. senide yıldızlılar kervanına alalım

YavuzhanKartal

Profesör
9 Eyl 2016
397
774
1,695
İstanbul
Üstad turizm firması sahibiyiz. Ay Yıldız Turizm. Elimizde piyasada görebileceğiniz her araçtan vardır ya da olmuştur. Soru Sprinter mı Crafter mı diye gelirse el cevap 2015 model ve üzeri için Crafter'dır. Evveli modelde ise Sprinter.

YavuzhanKartal

Profesör
9 Eyl 2016
397
774
1,695
İstanbul
Ayrıca burada bazı yorumlarda ucuz olanı alır mazot alır bakım yaptırırım denmiş. Hali hazırda servis piyasası plaka tahdid sürecinden dolayı ölmüş durumda. Aynı zamanda bu araçların piyasası normal araç gibi değildir. Araba 10.000 km'de olsun 2 yıllık araba olsun diyelim. 2 yıllık 80.000'de araba ile 2-3 liradan fazla fark etmez. Diyeceğim o ki bu araçların piyasaları normal otomobiller ile aynı değerlendirilemez.

YavuzhanKartal

Profesör
9 Eyl 2016
397
774
1,695
İstanbul
Normal şartlarda piyasada 2. el sıkıntısının olduğu şu günlerde Sprinter daha iyi bir araçtır 2. el bakımından. Aynı zamanda sorun çıkarmadığı içinde tercih sebebi olur. Ancak Crafter'ın son geçirdiği makyaj ile hem bakım maliyetlerini düşürdüğü hemde geçmişte olan sıkıntılarını çözdüğünü gördük. Bu durumda 2 tane kafa kafaya araç çıkıyor önümüze. Sorulacak soru şu kalıyor: Hangisi daha ucuz? Crafter...

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
İkisininde iş bulma olanakları aynı değil mi ? Benim bildiğim markaya değil kasaya bakılıyor, e bunların da kasası aynı olduğuna göre.

Bulunduğum bölgenin sağlam servis firmalarından biri filo olarak ilk Sprinter' la başladılar, geçen sezonda yeni Crafter aldılar 5-6 tane. Şirketler değilde şahıslara bakıyorum son dönemde araç yenileyenlerin tercihi %50-50 Crafter ve Sprinter arasında gibi. Soru zor yani, bu sektörden birilerine sormak lazım.

Yoksa yukarıda olduğu gibi Vag sevenler ve sevmeyenler arasında tartışılır durulur. Haksız mıyım beyler ? @gtepro @cyberbatu biriniz Vag' cı diğeriniz değil şimdi. Birbirimizi kandırmayalım. :D

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
İkisininde iş bulma olanakları aynı değil mi ? Benim bildiğim markaya değil kasaya bakılıyor, e bunların da kasası aynı olduğuna göre.

Bulunduğum bölgenin sağlam servis firmalarından biri filo olarak ilk Sprinter' la başladılar, geçen sezonda yeni Crafter aldılar 5-6 tane. Şirketler değilde şahıslara bakıyorum son dönemde araç yenileyenlerin tercihi %50-50 Crafter ve Sprinter arasında gibi. Soru zor yani, bu sektörden birilerine sormak lazım.

Yoksa yukarıda olduğu gibi Vag sevenler ve sevmeyenler arasında tartışılır durulur. Haksız mıyım beyler ? @gtepro @cyberbatu biriniz Vag' cı diğeriniz değil şimdi. Birbirimizi kandırmayalım. :D
Ben zaten tescilli vagciyim hatta kimliğinde doğum yeri vw fabrikası.:D işin şakası ni geçersek bizim de yakınımız bu sektörde fiyat performans olarak crafter alıyor. Bazen marka iş almayı etklieyebiliyor. Mesela Ford koçun olduğu için bazen transit e iş vermiyor bazı yerler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım