Steyşınları Sevin - Megane 3 ST - Yeni Aracımız

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,496
1
4,808
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Sistemin birinci aşaması tamamlandı. Üst kısıma bir android ekran gelecek ama daha sonrasının işi o. Arka kapılara tweeter montajını yaptım. Çerçeveyide konsol rengine boyattırdım. Teybimizinde montajını yaptık. Bass veremeyen megane 3 hoparlörleri resmen haykırıyorlar artık. Ben bu denli güzel olabileceğini düşünmemiştim. Arka kapılarda tweeter tesisatı yokmuş. Büyük hayal kırıklığı oldu bana. Tesisatlarını çektim hallettim. Teybin renklerini konsola göre ayarladım. Açıkçası orjinal teypten daha orjinal ve albenili geldi gözüme. Son olarak eski araçlarımın konularından hatırlarsınız, araç içi küçük fileler vardı. Onlardan alıp taktım orta konsolun her iki yanına. Telefon vs koymak için ilave yer oluyor. Çokta sırıtmıyor. İyi bile durdu bence. Havalandırma ızgaralarınında içleri sağlam. Yönlendirme mandalları çıkmış. Üşenmediğim bir zamana denk gelirlerse onlarıda halledeceğim. 2 tanesi yerinde değil. Takılmak için beni bekliyorlar :)

Arkadaşlar bütün işlemleri kaymakamlığımızın otoparkında öğlen yemeği arasındaki 1 saatlik boşlukta kendim bizzat yaptım. Ne yalan söyleyeyim arabayla uğraşmayı özlemişim. Sanıyorum yaza doğru bir kalp ameliyatı durumlarım olacak. Öncesinde hem kafa dağıtmak hemde başladığım işi tamamlamak adına eğlenceli güzel işler oluyor :)

image3.jpegimage5.jpegimage4.jpeg
image6.jpegimage7.jpegimage9.jpeg
image1.jpegimage2.jpegimage8.jpeg
image10.jpegimage0.jpeg

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,700
2
9,630
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Takipte kalayım ben bu konuyu da yine Gökhan abi arabaları mutlu ediyor :)

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,496
1
4,808
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Arabayı bir satış sitesinde ilana koydum. Duster planım baki lakin bu kez durum biraz daha farklı. Benim bir ameliyat durumum var. Bunun için arabanın parasını ameliyat masrafları için kullanabilirim. Biküspit aort ve anevrizma var. Açık kalp ameliyatından bahsediliyor. Bakalım bakalım herşeye yeniden başlamam gerekebilir.

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,818
2,086
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Arabayı bir satış sitesinde ilana koydum. Duster planım baki lakin bu kez durum biraz daha farklı. Benim bir ameliyat durumum var. Bunun için arabanın parasını ameliyat masrafları için kullanabilirim. Biküspit aort ve anevrizma var. Açık kalp ameliyatından bahsediliyor. Bakalım bakalım herşeye yeniden başlamam gerekebilir.
Çok geçmiş olsun.

erkal99

Erkal
Profesör
18 Eyl 2016
438
451
1,445
İstanbul
Geçmiş olsun hocam, inşallah en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Acil şifalar olsun.

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,496
1
4,808
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Çokça kez ameliyat oldum ama bu seferkinin ameliyat sonrası biraz sıkıntılı olacak haliyle. Rahatsızlığın farkındaydım lakin ameliyat sınırına yaklaşmayı açıkçası beklemiyordum. 3 ay sonra bazı şeyler netleşecek. Satışı daha hareketli olur diye alırsam duster alacağım değilse zaten araba işini şu an kulağımın ardına attım belkide hiç almam beklerim.

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,496
1
4,808
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Nihayet aradığım modeli bütçeme göre bulup aldım. Sıcağı sıcağına montajı gerçekleştirdim. Sırada android ekran var. Onu da bir ara halledeceğim nasipse. O arada biri gelip arabayı alırsa hazır tezgaha kurulacak :)

image0 (1).jpeg image1 (1).jpeg

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım