Street Legal Go-Kart; Nissan Micra 1.3i 1998

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
micra.jpg

Her türlü boş iş var, can sıkıntısı..

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
http://instagr.am/p/CEJkb_Xq0DA/
Bazen göbeklerde el freni çekerim, aynı bu şekilde kayıyor, aynı sürücü stock haliyle yapsa yine buna benzer büyük ihtimalle ayrıca video da hoşuma gitti.
Yayları biraz kesersen, gövde salınımı azalır, böylelikle araba senin direktiflerine daha hızlı yön ve tepki verir.Ayrıca el freni sertliğini de bir tık arttırabilirsin. Ama sürüş konforu ve kesme biçme iş olduğundan yol tutuşu kötü etkiler, ayrıca kopma birden gerçekleşeceği için kontrol etmeyi de güçleştirir.Ben de şu videoya hastayım J.Ragnotti fwd driftte ve asfaltta muhteşem yetenekli birisi, canım Clio çekti şimdi yine götürdün maziye. hatatat

Son düzenleme:

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Yayları biraz kesersen, gövde salınımı azalır, böylelikle araba senin direktiflerine daha hızlı yön ve tepki verir.Ayrıca el freni sertliğini de bir tık arttırabilirsin. Ama sürüş konforu ve kesme biçme iş olduğundan yol tutuşu kötü etkiler, ayrıca kopma birden gerçekleşeceği için kontrol etmeyi de güçleştirir.Ben de şu videoya hastayım J.Ragnotti fwd driftte ve asfaltta muhteşem yetenekli birisi, canım Clio çekti şimdi yine götürdün maziye. hatatat

onu keserek değil de avrupadan bizimkiler gelirken spor yay isteyerek yapmayı düşünüyorum, lastiklerin de suyu çıkar o zamana mutlaka 13 kara jant bulup orijinal ölçülere de dönebilirim

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
onu keserek değil de avrupadan bizimkiler gelirken spor yay isteyerek yapmayı düşünüyorum, lastiklerin de suyu çıkar o zamana mutlaka 13 kara jant bulup orijinal ölçülere de dönebilirim
bide bu clionun s1600 ve s2000i vardı, jean ragnotti s2000 kullanıyordu galiba ve izlemek çok keyifli araba adamın elinde oyuncak gibi hakikaten 😅

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Kesme olmazsa yol tutuşu iyileştirir bence gelecek spor yaylar, ayrıca
Mantıklı yol tutuşa da faydası olur yayların. :)

bide bu clionun s1600 ve s2000i vardı, jean ragnotti s2000 kullanıyordu galiba ve izlemek çok keyifli araba adamın elinde oyuncak gibi hakikaten 😅

Sadece fwd değil Group B de ortadan motorlu Renault 5 Turbo’yu zapteden birisi.Asfaltta gerçekten çok başarılı.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
bence de ya, aradaki para farkına asla değmeyecek çünkü

şuan sarı sitede b16 swap civic var, iki tane hem de onlardan ya da primera 2.0 alırım ona da bulaşma paranı kendine harcarsın diyor herkes, micra da istediğim her şeyi yapıyor aslında düşününce
Değer değmesine aradaki fark çok tabii de kendine para harcamak daha güzel bir hareket olur.

Son düzenleme:

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
45003_14b44d238528716dcb4370f6a8c4e78e.jpg
Webp.net-resizeimage (2).jpg
Webp.net-resizeimage (3).jpg

Clio 4 ile karşılaştırma imkanım oldu, etap çok yavaş bir etap olduğu için atmosferik motor, daha net debriyaj, hafif şasi 8 yıllık lastiklere rağmen clio 4e karşı çok avantaj sağlıyor.
Genel olarak yatarak dönen, çok kontrollü, çizgi kısaltmayı seven bir karakteri var, sadece uzun yol için yapılan çok uzun vites oranları buraya uygun değil sürekli 1 2 yapmak gerekiyor ama sorun değil hala keyifli...

Ekli dosyalar

• Webp.net-resizeimage.jpg
    Webp.net-resizeimage.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 0

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
45003_14b44d238528716dcb4370f6a8c4e78e.jpg
Ekli dosyayı görüntüle 28663Ekli dosyayı görüntüle 28664
Clio 4 ile karşılaştırma imkanım oldu, etap çok yavaş bir etap olduğu için atmosferik motor, daha net debriyaj, hafif şasi 8 yıllık lastiklere rağmen clio 4e karşı çok avantaj sağlıyor.
Genel olarak yatarak dönen, çok kontrollü, çizgi kısaltmayı seven bir karakteri var, sadece uzun yol için yapılan çok uzun vites oranları buraya uygun değil sürekli 1 2 yapmak gerekiyor ama sorun değil hala keyifli...
DSC_0085 (1)-01.jpeg

Clio 4

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım