Şu ana kadar kullandiginiz en güçlü araba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,298
1
9,450
4,970
kocaeli
110 BG Stock Corolla VVTİ , Yine o civalarda soft yazilimli Fluance [emoji26][emoji26]

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BatuhanSks

Profesör
9 Kas 2016
179
186
1,185
Porsche Cayenne 4.8 V8 500 Hp . Kalkışları acayip bi araç .normal seyrederken gazlayınca araba çıldırıyor tatlı tatlı arkasınıda bırakıyor ki :D . O araba ile vakit geçirdikten sonra sahibindende bakmaya başladım biraz eskileri baya uygunmuş nekadar LPG li cayenne var ya, vergisi çok du vazgeçtim.

Air ve cam tavan beni benden almıştı zaten. Ama arabayı alçaltınca kendi kendine kalkıyordu onu çözemedim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...ne-turbo-bayi-cikisli-25000km-413028028/detay

Son düzenleme:

BatuhanSks

Profesör
9 Kas 2016
179
186
1,185
Ve Opel Omega 2.5 V6 170 hp :D az gıdıklanmış motoru ile ; Şehirde teknik verilerini düşünmeyince üzmüyorda ağlatmıyorda , otobanda çok hırçınlaşıyor.Fazla binmiyorum ben ama bir iki uzun yolum oldu bu arabayı gören gazamı geliyor noluyor, diş geçirdiğim , hatırladığım bir iki marka oldu; yeni Ranger , Bmw 3 GranTurismo, 3 kasa bmw e46 , egea :D , astra , duman atan specli bi polo , yazılımlı fluence .
Çok ısrarcı olanlar vardı ama ben uzayıp buyrun yol sizin diyordum :D.

Son düzenleme:

ceyhansuyu

Panpa
8 Eyl 2016
499
1,229
2,520
38
Petrolun bittigini ne biz, ne de torunlarimiz gorebilir :D Zaten biterse hayat cok zor bir hal alir.
Su anda kullandigim bilgisayarin, elimizdeki telefonlarin, altimizdaki arabalarin parcalarinin cok buyuk bir kisminin hammaddesidir petrol.
Kozmetik urunlerinde, ilac sanayisinde, endustriyel makinelerde, kimya ve boya sanayisinde en onemli hammaddelerden biridir petrol.
Etrafimizda renkli gordugumuz herseyde vardir petrol, yani petrolun olmadigi bir dunya kismen siyah-beyaz bir dunya demektir (mutlaka bitkisel boyalar vs de var ama her yerde kullanmaya elverisli degiller.
Toplumun buyuk cogunlugu petrolun sadece akaryakit olarak kullanildigini dusunerek bana " petrol bitince ne yapacaksin diyor" bende " ben muhendis adamin, baska is bulurum, asil sen ne yapacaksin" diyorum :D
Eyvallah hocam çok teşekkür ederim cevabın için :D

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,921
2
24,234
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Tesla model S kullandım.532 hp 900 küsur tork vardı yanlış hatırlamıyorsam.
Sonra 3,0 Q7 tdi vardı onu kullandım 3-4 gün bebek taraflarında.
Bunlar dışında öyle aman aman değerleri görmedim

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Valla çok çok hızlı araçları kullandığım söylenemez şu ana kadar en güçlü dizel olarak kiralamadan akrabamızın düğünü için kiralanmış 177 BG E60 520D o da emanet olduğu için yoramadımo_O.En güçlü benzinli ise eğer daha güçlüsünü hatırlamıyorsam sıralı 6 silindir E46 320İ(150bg) kullandım:).Fakat önemli olan bg güçleri değil tork değerleridir.Tork olarak 520D ye bakmadım ama herhalde 350nm vardır.:D

cgkya

Profesör
16 Eyl 2016
293
447
1,395
Porsche Cayenne 4.8 V8 500 Hp . Kalkışları acayip bi araç .normal seyrederken gazlayınca araba çıldırıyor tatlı tatlı arkasınıda bırakıyor ki :D . O araba ile vakit geçirdikten sonra sahibindende bakmaya başladım biraz eskileri baya uygunmuş nekadar LPG li cayenne var ya, vergisi çok du vazgeçtim.

Air ve cam tavan beni benden almıştı zaten. Ama arabayı alçaltınca kendi kendine kalkıyordu onu çözemedim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...ne-turbo-bayi-cikisli-25000km-413028028/detay
Bildiğim kadarıyla ağırlık sensörüne bağlı çalışıyor o sistem. Araç yük ağırlığına göre optimum yükseklikte tutuyor aracı. Örneğin bagaja ağır bir şeyler yüklediniz, yine arkanın çökmesine izin vermiyor kendi kendine aynı yükseklikte tutuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım