HABER Tamamen yenilenen 2018 Toyota Camry tanıtıldı

Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
Toyota’nın lüks sedan modeli Camry, 12. jenerasyonu ile Detroit Otomobil Fuarı’nda tanıtıldı. 28 yıllık mazisinde Amerika’nın en çok satan sedan modeli olmaya başaran Toyota Camry’nin yeni versiyonu farklı tasarımıyla dikkat çekiyor.

Toyota Camry ‘nin dış tasarım öğeleri “oldukça” agresif!

2018 model Toyota Camry, markanın şu ana kadar ürettiği en agresif tasarımların arasında yer alıyor. Ön tamponu karmaşık bir tasarıma sahip olan Camry’nin havalandırma ızgarası ince tutularak alt ızgaranın tamponu kaplaması sağlanmış. İki ızgara birbirinden V şeklindeki parçayla ayrılırken, bu parça ile Toyota ambleminin arasına çarpışma önleyici radar yerleştirilmiş.

4859 mm‘lik aks genişliğine sahip olan yeni Toyota Camry, 1.44 metrelik yüksekliğine karşın alçak oturma pozisyonundan faydalanarak daha fazla baş mesafesi vaat ediyor.

Motor seçenekleriyle tam bir Amerikan!

2018 model Toyota Camry’nin kaputunun altına baktığımızda yakıt canavarı motor seçenekleriyle karşılaşıyoruz. 3.5 litre hacmindeki V6 D4-S motor seçeneğinin yanında 8 ileri Direct-Shift şanzımana sahip 2.5 litrelik bir motor daha yer alıyor. Diğer teknik verileri açıklanmayan yeni motorların Hybrid versiyonuyla birleştirildiğinde 5 litrenin altında bir yakıt tüketim verisi sunacağı tahmin ediliyor.

Adaptif hız sabitleyici, şerit uyarı sistemi ve çarpışma uyarı sistemi gibi özelliklerin standart olarak sunulacağı yeni Camry’nin Amerika’daki satışları yaz aylarında başlayacak. Tasarımıyla farklılaşan lüks sedanın ülkemizde satışa sunulmasını ise en azından makul motor seçenekleri gelene kadar beklemiyoruz.

1 arasında 22

Bu yazıyı ana sayfa portalımızdan okumak için tıklayınız..

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Bu arabada beni iten bişi var ama ne olduğunu çözemedim bişey çok itici

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
Toyota Camry çok sevdiğim bir arabadır bizim ülke şartlarında ulaşmamız ve yürütmemiz oldukça zor maalesef
yeni kasasını da beğendim sorunsuz dertsiz yıllarca binilecek bir araba

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

Yoo ben aslında biraz pahalı bulsamda toyotaları severim ama bu fotoğrafların çekim kalitesinden mi bilmiyorum bu arabalar çok yapay geldi, Yollarda Gerçek bi araba değil de üzerine odaklanılacak konsept arabalarmış gibi çok yapay, suni geldi bana. Yüksek ihtimal fotoğraflardan kaynaklı. Bazılarında baya baya flas boyanın üzerinde patlamış.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Şu göğüsün ortasındaki multimedya ekranı boyunca kullanılan siyah kaplamayı ne çok seviyor bu üreticiler. Arkadaş, leş gibi el izi ve toz tutuyor bu materyal. Tamam silince geçiyor ama günlük kullanımda göz zevkini gerçekten çok bozuyor. Şuna bir çare bulmaları lazım.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Şu göğüsün ortasındaki multimedya ekranı boyunca kullanılan siyah kaplamayı ne çok seviyor bu üreticiler. Arkadaş, leş gibi el izi ve toz tutuyor bu materyal. Tamam silince geçiyor ama günlük kullanımda göz zevkini gerçekten çok bozuyor. Şuna bir çare bulmaları lazım.
Siyah malzemenin en büyük artısı işçilik hatalarını ve birleşme noktalarını çok iyi gizliyor ondan dolayı kullanılıyor bence

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Siyah malzemenin en büyük artısı işçilik hatalarını ve birleşme noktalarını çok iyi gizliyor ondan dolayı kullanılıyor bence
Mutlaka bir artısı vardır tabii ki ama en azından parmak izi ve toz tutmayacak şekilde üretseler rahat edeceğiz. En kötü ihtimalle telefonlarda olduğu gibi kaliteli ekran koruyuculardan üretilsin, uygulayalım ve hem çizilmesin hem kir, toz tutmasın. Toz silince gidiyor da parmak izi lekesini çıkarmak için bayağı silmek gerekiyor.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Mutlaka bir artısı vardır tabii ki ama en azından parmak izi ve toz tutmayacak şekilde üretseler rahat edeceğiz. En kötü ihtimalle telefonlarda olduğu gibi kaliteli ekran koruyuculardan üretilsin, uygulayalım ve hem çizilmesin hem kir, toz tutmasın. Toz silince gidiyor da parmak izi lekesini çıkarmak için bayağı silmek gerekiyor.
Unuttuğun bir şey var o da maliyet :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Onu da düzgün takılamayacak veya kalitesi iyi olmayacak her türlü sıkıntılı oluyor
Vallahi parasını verince telefonlarda gayet güzel iş yapıyor bu ürünler. Bu mevzudaki aksesuarlarda teknoloji ilerledi. Yeniden keşfe gerek yok, hazırda bulunan ve telefonlar için satılan ürünlerin daha büyüklerini üretip satışa çıkaracaklar hepsi bu. Alt tarafı şeffaf bir jelatin yani, işçiliği ne kadar zor olabilir ki.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Vallahi parasını verince telefonlarda gayet güzel iş yapıyor bu ürünler. Bu mevzudaki aksesuarlarda teknoloji ilerledi. Yeniden keşfe gerek yok, hazırda bulunan ve telefonlar için satılan ürünlerin daha büyüklerini üretip satışa çıkaracaklar hepsi bu. Alt tarafı şeffaf bir jelatin yani, işçiliği ne kadar zor olabilir ki.
Genelde telefonlarda uzun ömürlü olmuyor 1 sene içinde dağılıyor aslında şeffaf jelatin alıp kendimiz takabilir miyiz. Ben geçense far altı gözü ve küllüğü içine ses yapıyor diye kadife alıp kaplamıştım gayet kolay bir işlem.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Genelde telefonlarda uzun ömürlü olmuyor 1 sene içinde dağılıyor aslında şeffaf jelatin alıp kendimiz takabilir miyiz. Ben geçense far altı gözü ve küllüğü içine ses yapıyor diye kadife alıp kaplamıştım gayet kolay bir işlem.
Ölçülerini falan alıp muntazam şekilde kesmek lazım sırıtma ihtimali var malum. Ama ona uygun jelatin malzemesi bulmak da sıkıntılı. Sadece multimedya ekranı için yapmazdım bunu. Ama bu araçta olduğu gibi komple ön göğüsün ortasına lazım bu tarz bir aksesuar. Bakalım üreticilerin ilerleyen zamanlarda aksesuar olarak çıkaracağını düşünüyorum. Hem yıkamacılarda da işe yarar, adam bezle aracın içini silerken çiziyor ekranı konsolu falan.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Ölçülerini falan alıp muntazam şekilde kesmek lazım sırıtma ihtimali var malum. Ama ona uygun jelatin malzemesi bulmak da sıkıntılı. Sadece multimedya ekranı için yapmazdım bunu. Ama bu araçta olduğu gibi komple ön göğüsün ortasına lazım bu tarz bir aksesuar. Bakalım üreticilerin ilerleyen zamanlarda aksesuar olarak çıkaracağını düşünüyorum. Hem yıkamacılarda da işe yarar, adam bezle aracın içini silerken çiziyor ekranı konsolu falan.

http://www.evidea.com/alldeco-34600...gclid=CKikoYWsutECFUMSGwodFn4KWA&gclsrc=aw.ds

Konsoldan konsola değişir ama konsola bu işlemi yapmak küllük veya far altı göze yapmaktan daha olaydır eminim. Ben kapladığım kadifeyi de bu markadan aldım kaplayalı 6 ayı geçti şimdilik bir sıkıntısı yok.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
http://www.evidea.com/alldeco-34600...gclid=CKikoYWsutECFUMSGwodFn4KWA&gclsrc=aw.ds

Konsoldan konsola değişir ama konsola bu işlemi yapmak küllük veya far altı göze yapmaktan daha olaydır eminim. Ben kapladığım kadifeyi de bu markadan aldım kaplayalı 6 ayı geçti şimdilik bir sıkıntısı yok.
Bu ürünlerle olmaz, araçlar için uygun değil. Uygun malzemeyi bulsan da tek başına yapman zor. 3.resimde görünen orta kısımda, düğmelerin bulunduğu siyah kaplamaya telefon ekranındaki şeffaf jelatinlerden, düğmelerin yerlerine göre kesip biçip standart hale getirip satacak üretici hepsi bu. Ne üretimi zor ne işçiliği zor. Hazır kalıp şeklinde o kısmı silip yapıştıracaklar o kadar.

ilhan55

Profesör
12 Eyl 2016
1,250
3,043
3,720
93'te çıkan Corona ve Camry'lerin tamamını çok severim.Yine çok keyifli yağ gibi araba olduğuna eminim ama Ülkemizde sıfır km'si pek ulaşılabilir bir araç olmaz.Zaten getirmiyorlar bildiğim kadarıyla..2.El'de temiz araçlar var bazen aklım kaymıyor değil.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Bu ürünlerle olmaz, araçlar için uygun değil. Uygun malzemeyi bulsan da tek başına yapman zor. 3.resimde görünen orta kısımda, düğmelerin bulunduğu siyah kaplamaya telefon ekranındaki şeffaf jelatinlerden, düğmelerin yerlerine göre kesip biçip standart hale getirip satacak üretici hepsi bu. Ne üretimi zor ne işçiliği zor. Hazır kalıp şeklinde o kısmı silip yapıştıracaklar o kadar.
konsoldan konsola değişir işte mesela nissan pulsar,golf kısacası düz olanlarda rahatça yapılabilir ama sizin fordaki gibilerde baya zor olur.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım