Tasarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,282
45,924
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Her yıl zorluyorlar, nasıl daha çirkin bir araç piyasaya sürebiliriz diye ? Ds5 gibi nispeten güzel ve marjinal bir makineyi de tasarlayan bunlar, tasarım fakiri c3 picasso'yu da.. Nasıl başarıyorlar bu işi anlamış değilim.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Ds5 de çok güzel araba ama boşu alınmaz. Geçen ulugöl Citroën bayisine gittim. Koltukları falan hibrit beğenmedim. O sitesinde olan koltuk da baya pahalıymis. Aracta renkli sürücü bilgilendirme ekranı bile yoktu turuncu renkli dijital ekran vardi

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,282
45,924
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ds5 de çok güzel araba ama boşu alınmaz. Geçen ulugöl Citroën bayisine gittim. Koltukları falan hibrit beğenmedim. O sitesinde olan koltuk da baya pahalıymis. Aracta renkli sürücü bilgilendirme ekranı bile yoktu turuncu renkli dijital ekran vardi
Bu tarz ufak donanım detayları değil de iç ve dış tasarımında marjinallik çok yakışıyor araca. Direksiyona oturunca kokpit tarzı stili, tavanda ki düğmeler, konsoldaki düğmeler, 4 bölmeli cam tavan v.s çok ilgi çekici. Hiç bir türlü o parayı ds5'e vermem ama picasso'nun tasarımını görünce insan ds5'e yılın tasarımı ödülünü vermek istiyor.

Son düzenleme:

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Bu tarz ufak donanım detayları değil de iç ve dış tasarımında marjinallik çok yakışıyor araca. Direksiyona oturunca kokpit tarzı stili, tavanda ki düğmeler, konsoldaki düğmeler, 4 bölmeli cam tavan v.s çok ilgi çekici. Hiç bir türlü o parayı ds5'e vermem ama picasso'nun tasarımına görünce insan ds5'e yılın tasarımı ödülünü vermek istiyor.
Ds5 bunun yanında nimet hocam

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Ds5 genel olarak iyi görünüyor bencede bana da marjinal geliyor. Aynı kısa saçlı ama güzel olan ablalar gibi yada pembe saçlı mavi sacli.:D

thestig

Profesör
8 Eyl 2016
391
818
1,845
Bence çirkin değil, güzel de değil. Normal bir 2010's arabası işte.

fatih yavuz

Profesör
8 Eyl 2016
559
1,083
2,320
İstanbul
Marka
Saab
aynı çirkinliği iç tasarımında da göstermesi markanın ne derece istikrarlı olduğunu gösteriyor bize.
3-c3-interior.jpg

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Plastikler çok kalitesiz duruyor iç mekan da. Yada patladığından dolayı dir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım