KAPALI Tek kapı fiesta mı yoksa tek kapı 206 mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dokuz

Sinan
Senkromeççi
26 Nis 2020
17
0
60
36
İstanbul
Geçenlerde albea aradigimi paylasmiştim fakat biraz cevre arastirmasi ve yorumlardan sonra vazgectim.içime sinmedi yine 24-25 bin tl civari bir butceyle fiesta van ya da 206 van lara bakiyorum.öneri ve fikirlere acigim...bu iki aractan kullanan varsa yorumlarini bekliyorum

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
fiesta Van kullandım ben 1.4 tdci nispeten temiz araçtı. direksiyonundan çok keyif almıştım haylazlik etmeye sevk ediyor araba baya bi eğlenceli. ama hız sınırlarında kamyonet olarak geçtiği için ona göre gidiyorsunuz haberiniz olsun. uzun yol çok yapacaksanız tavsiye etmem

Dokuz

Sinan
Senkromeççi
26 Nis 2020
17
0
60
36
İstanbul
fiesta Van kullandım ben 1.4 tdci nispeten temiz araçtı. direksiyonundan çok keyif almıştım haylazlik etmeye sevk ediyor araba baya bi eğlenceli. ama hız sınırlarında kamyonet olarak geçtiği için ona göre gidiyorsunuz haberiniz olsun. uzun yol çok yapacaksanız tavsiye etmem
Arac istanbulda işe gidip gelirken kullanilacak senede 1 kere anca uzun yol yapilir.olur mu dersiniz?

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Fiesta van bakmıştım bir süre, ya kötü durumdalardı, ya üst kapak değiştirip rektefeli diye kakalamaya çalışıyorlardı, ya kazalıydı, ya km düşürülmüştü...
Temiz bulabilirsen tatlı olacaktır, modifiye falan da yaparsın

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Arac istanbulda işe gidip gelirken kullanilacak senede 1 kere anca uzun yol yapilir.olur mu dersiniz?
İstanbul'da van olarak geçen arabaların çoğu kamyonet olarak geçeceği için size ekstra sıkıntılı olacaktır.
Köprülerden geçişte sorun olacaktır, hız sınırları sorun olacaktır gibi gibi.

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Bunların şahsi ruhsatlı olanları da vardı ondan bulabilirseniz daha iyi olur 206, palio falanda bakabilirsiniz. İstanbulda olmasanız ticari olması çok sorun olmazdı ama dedikleri gibi köprüde sıkıntı yaşarsınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım