Telefon Tutucu Tavsiyesi

Tuncay19

Tuncay
Elit Apaçi
3 Mar 2020
695
376
945
28
Sinop
Marka
Volkswagen
Uzun süre direndim lakin boşluktan yeni icatlar çıkarmaya müsait şu günlerde artık pes ediyorum
ve bir araç telefon tutucu almaya karar verdim.

Kısa bir araştırmayla yorumlarda hava menfezine tutturulanların bazılarının orayı kırdığını okudum. Göğüse vantuzla tutturulanlar da benim içime sinmiyor çirkin duruyor. Bende bir Forumun tecrübesine danışayım dedim
Telefon tutucu tavsiyeniz var mı?

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Carrefourdan 2 aracımada şu havalandırmaya takılan mıknatıslılardan aldım. Kırma olayı nasıl oluyor anlamadım tablet tutturup köy yollarında bile gittim sorun yok. 10 liraydı ben alırken bence gayet iyi.
Screenshot_20200418-232952_Photos.jpg

Son düzenleme:

Tuncay19

Tuncay
Elit Apaçi
3 Mar 2020
695
376
945
28
Sinop
Marka
Volkswagen
Carrefourdan 2 aracımada şu havalandırmaya takılan mıknatıslılardan aldım. Kırma olayı nasıl oluyor anlamadım tablet tutturup köy yollarında bile gittim sorun yok. 10 liraydı ben alırken bence gayet iyi.
Ekli dosyayı görüntüle 25533
Hepsiburada dan yorumlara baktığımda birkaç üründe bazıları kırdığını daha fazlası ise çizdiğini yazmıştı. Benim bu tarz bir ürün tecrübem ise yok tamamen son 2 saatte araştırdığım kadarını biliyorum

Sizin aldığınız ürün bu muydu

Son düzenleme:

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Hepsiburada dan yorumlara baktığımda birkaç üründe bazıları kırdığını daha fazlası ise çizdiğini yazmıştı. Benim bu tarz bir ürün tecrübem ise yok tamamen son 2 saatte araştırdığım kadarını biliyorum

Sizin aldığınız ürün bu muydu
İnternette satılanları bilmiyorum da benim aldığımın çizmesi gibi bir ihtimali yok. Nasıl anlatayım bilmiyorum yumuşak tutan yeri asla çizeceğini düşünmüyorum. Kırma olayıda ben en alttaki ızgaraya tutturdum yani goğusten destek alıyor o yüzden kıracağınıda düşünmüyorum. Eğer fiyatı artmadıysa 10 lira zaten al bi dene beğenmezsen geri sökersin.

Tuncay19

Tuncay
Elit Apaçi
3 Mar 2020
695
376
945
28
Sinop
Marka
Volkswagen
İnternette satılanları bilmiyorum da benim aldığımın çizmesi gibi bir ihtimali yok. Nasıl anlatayım bilmiyorum yumuşak tutan yeri asla çizeceğini düşünmüyorum. Kırma olayıda ben en alttaki ızgaraya tutturdum yani goğusten destek alıyor o yüzden kıracağınıda düşünmüyorum. Eğer fiyatı artmadıysa 10 lira zaten al bi dene beğenmezsen geri sökersin.
İşte ben de aldığınız ürünü bulmaya çalışıyorum :)
Carrefour un internet sitesinde varsa mağazada oluyor yoksa zaten olmuyor

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,556
1
5,978
4,270
ben havalandırma ızgarasına takmam herhangi bir şey, takmayı da tavsiye etmem;
bir ara çok araştırdım sonra almaktan vazgeçmiştim telefon boyutu büyük olduğundan klasik tutuculara sığmıyordu o yüzden mıknatıslılara yönelmiştim o konuda da bu ürün bayağı iyi yine cama vantuzla tutturuluyor, fiyat konusunda bir şey diyemiyorum.
https://www.spigen.com.tr/urun/universal-manyetik-arac-tutucu-spigen-kuel-signature-h35

eğer klasik cama vantuzlu tutucular da olur diyorsanız herhangi birini alabilirsiniz uygun fiyatlı olanlar da iş görür.

bir de forumda daha önce yapılan tavsiyelerden biri; ızgaraya takılanlardan kullanılacaksa bu şekilde sıkıştırmalı olanlar daha iyiymiş.

10404536516658.jpg

Tuncay19

Tuncay
Elit Apaçi
3 Mar 2020
695
376
945
28
Sinop
Marka
Volkswagen
ben havalandırma ızgarasına takmam herhangi bir şey, takmayı da tavsiye etmem;
bir ara çok araştırdım sonra almaktan vazgeçmiştim telefon boyutu büyük olduğundan klasik tutuculara sığmıyordu o yüzden mıknatıslılara yönelmiştim o konuda da bu ürün bayağı iyi yine cama vantuzla tutturuluyor, fiyat konusunda bir şey diyemiyorum.
https://www.spigen.com.tr/urun/universal-manyetik-arac-tutucu-spigen-kuel-signature-h35

eğer klasik cama vantuzlu tutucular da olur diyorsanız herhangi birini alabilirsiniz uygun fiyatlı olanlar da iş görür.

bir de forumda daha önce yapılan tavsiyelerden biri; ızgaraya takılanlardan kullanılacaksa bu şekilde sıkıştırmalı olanlar daha iyiymiş.

10404536516658.jpg
Sizin takmama sebebinizde olur da kırılır diye mi? Çünkü böyle bir ihtimal varsa şahsen ben kolay değişen bir havalandırma ızgarası bilmiyorum daha doğrusu parça satılıyor mu onu da bilmiyorum

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Gerçekten bunun ızgara kırması mümkün değil. Herhalde alıp ızgaranın ortasına en güçsüz yerine takıp asılıyorlar. Ben ızgaranın köşesine göğüsle arasına takıyorum kırılması mümkün gelmiyor bana.

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,556
1
5,978
4,270
Sizin takmama sebebinizde olur da kırılır diye mi? Çünkü böyle bir ihtimal varsa şahsen ben kolay değişen bir havalandırma ızgarası bilmiyorum daha doğrusu parça satılıyor mu onu da bilmiyorum
evet kırılabilir diye, incecik şeylere yük bindirmek manasız geliyor, bu şekilde takıp kullanan çok kişi var bir şey diyemem ben sıcak bakmıyorum.

Tuncay19

Tuncay
Elit Apaçi
3 Mar 2020
695
376
945
28
Sinop
Marka
Volkswagen
evet kırılabilir diye, incecik şeylere yük bindirmek manasız geliyor, bu şekilde takıp kullanan çok kişi var bir şey diyemem ben sıcak bakmıyorum.
Şüphesiz havalandırma çok daha kullanışlı aynı zamanda daha da temiz bir görüntü oluyor lakin benim de içime tam sinemedi

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,645
2
9,534
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Ya manyak güzel bir tutucu vardı ama adı aklıma gelmiyor böyle v ile başlıyordu bilen arkadaşlar belki hatırlar

venüs gibi bir şeydi markası tam aradığınız tipte olması lazım aslında daha iyi bilen dostlar varda konuya gelmiyorlar onları kınıyorum buradan

Tuncay19

Tuncay
Elit Apaçi
3 Mar 2020
695
376
945
28
Sinop
Marka
Volkswagen
Ya manyak güzel bir tutucu vardı ama adı aklıma gelmiyor böyle v ile başlıyordu bilen arkadaşlar belki hatırlar

venüs gibi bir şeydi markası tam aradığınız tipte olması lazım aslında daha iyi bilen dostlar varda konuya gelmiyorlar onları kınıyorum buradan
Ne diyeyim nasibimiz değilmiş

Tuncay19

Tuncay
Elit Apaçi
3 Mar 2020
695
376
945
28
Sinop
Marka
Volkswagen

Bu olabilir mi

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım