Telefon Tutucu Tavsiyesi

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Buldum benim aldığımı doğru hatırlıyormuşum hytech markası. Teyp takarken göğüsü kırılan r19'un ızgarası bile bununla tablet taşıyor. Bilemiyorum kıranlar kendi hatası bana kalırsa.
Screenshot_20200419-002159_WhatsApp.jpg

Tuncay19

Tuncay
Elit Apaçi
3 Mar 2020
695
376
945
28
Sinop
Marka
Volkswagen
Bu tipte bir şeydi ama bumu değil mi bilemiyorum şu an
Koyulduğu yere vantuz gibi mi tutunuyordu yoksa yapışıyor muydu? Yapışıyorsa iz falan bırakmadan çıkar mı?
Hocam Aslında ben sık kullanmıyorum takıp çıkarılabilen bir şey işime gelirdi

Son düzenleme:

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Bakacağım Hocam uğraşmışsınız Sağolunuz
Rica ederim ne demek. Hepsinden 2 tane mi çıkıyor bilmiyorum benim aldığımda bir küçük bir büyük boy çıkıyor. Birini telefona birini tablete yapıştırdım ama cidden yapışıyor geri nasıl sökeceğim bilmiyorum :) Alırsan bunu bilerek dikkatli bir şekilde yapıştır düzeltme şansın yok sonradan.

Tuncay19

Tuncay
Elit Apaçi
3 Mar 2020
695
376
945
28
Sinop
Marka
Volkswagen
Benimki de cam sorun yaşamadım. Zaten telefona yapışmıyor kutudan bir demir parçası gibi bir şey çıkıyor yuvarlak telefona yapıştırıyorsun onu tutuyor mıknatıs.
Hocam sürekli telefonda kalıyorsa ben o konuda takıntılıyım çok rahatsız olurum

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Hocam sürekli telefonda kalıyorsa ben o konuda takıntılıyım çok rahatsız olurum
Evet takılı kalıyor. Bende ilk başlarda çok rahatsız oldumda bir sıkıntı yok şu an unuttum bile. Eğer kılıf kullanıyorsan kılıfa yapıştırmayı ya da kılıfla telefon arasına koymayı deneyebilirsin.

Tuncay19

Tuncay
Elit Apaçi
3 Mar 2020
695
376
945
28
Sinop
Marka
Volkswagen
Evet takılı kalıyor. Bende ilk başlarda çok rahatsız oldumda bir sıkıntı yok şu an unuttum bile. Eğer kılıf kullanıyorsan kılıfa yapıştırmayı ya da kılıfla telefon arasına koymayı deneyebilirsin.
Değil kılıf ekran koruyucu bile beni rahatsız ediyor harbi takıntılıyım bu konuya sorun bende Hocam :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım