Temizlik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

doganozeren3458

Elit Apaçi
7 Eyl 2016
64
35
970
İstanbul
Arkadaşlar araba için 250tl ye kadar cila vs araba için temizlik malzemeleri tavsiyelerinizi bekliyorum. Şampuan var ona gerek yok.

Utku TEKIN

Profesör
8 Eyl 2016
129
89
1,035
Würt, Sonax, 3M, Carpex, Guex kullanıyorum sürekli, memnunum. Hepsiburada dan temin edebilirsin.

cgkya

Profesör
16 Eyl 2016
293
447
1,395
Ben pek detailing olayına girmiyorum araba çok yeni olduğu için. Ama eski arabadan beri kullandığım bir ürün var. Turtle Wax'ın pasta cila bir arada bir ürünü. "Turtle Wax Süper Pasta Cila" diye geçiyor sanırım. Mutlaka bulundurun, üstüpü ile uyguladığınız sürece hem kolay hem de iyi sonuç alıyorsunuz. Kaporta sinek kaydı bir hal alıyor. Önemsiz çizikleri de anında siliyor. Mesela son kar yağışında karları temizlerken fırçadan kaynaklı can sıkıcı çizikler oluşmuştu bu ürünle çok kolay temizledim tavsiye ederim.

Şampuan olarak da Sonax'ın turuncu renkli cilalı şampuanını kullanıyorum. Bir kova için bir kapak ya da 1,5 kapak fazla fazla yetiyor.

doganozeren3458

Elit Apaçi
7 Eyl 2016
64
35
970
İstanbul
Screenshot_20170124-225915.png

ghalacli

Profesör
8 Eyl 2016
223
344
1,335
Sonax high speed yerine sonax bsd alın sektörün en iyi f/p ürünüdür.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gokhanatesoglu

Profesör
27 Eyl 2016
182
161
1,085
1-Sarp deri koruyucu var lastik parlatici olarak bunu kullaniyorum uygun bir urun en iyisi lastik parlatmada bnce mequiars la yarisacak seviyede
2-turtle wax yesil olmasi lazim rengi hizli cila her yikamada kullanirim araba islakken sıkip kuruluyorum
3-aracin deri kisimi varsa en iyi arap sabunu ile temizleyip badem yagi suruyorum kimyasal temizleyici kullanmamak lazim
4-torpido icin sonax extreme torpido temizleyici dogal bir gorunum veriyor
5-cam suyu icin mobil screenwash kullaniyorum silecekler iyi temizliyor
6-local agir kir sokucu uygun bulunmasi gereken bir urun agir kirler icin
7-ayrica yikama eldiveinin aynisindan bndee aldim pek memnun degilim onun yeri daha kaliteli urunler oneririm

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,286
1
9,436
4,970
kocaeli
Sarp araç dışında kullanılabilir , ama araç içinde sanki biraz yağlı doku bırakıyor , gerçekten iddali bir üründür .
Turtle wax yerine Sonax Xtreme Brillant Shine Detailer alabilirsiniz .
Yıkama eldiveniniz Kuzu postu / yün olsun .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım