KAPALI Test Araçları Alınır Mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
And'ın yeni mokka testinde, toprak yolda arabaya yaptıklarını gördükten sonra, hele bir sahnede pat küt diye ( aracın bir yerini kırmış olması muhtemel ) kasisten fırladığını gördükten sonra o aracın ve o tarz kullanıma tahsis edilmiş test araçlarının alınabilirliğini ciddi sorgulamaya başladım. Araba benim değildi ama içimde bir şeyler kırıldı sanki o sahneden sonra.

Şu an Volvo V40 ların fiyatı epey uygun, Led far opsiyonu ile birlikte T3 Momentum donanım için 113-114 arası bir teklif aldık, ilgi alaka ise muhteşem, kesinlikle Ankara'daki bayiler içinde müşteri memnuniyetine en önem veren bayi.

Şu an Volvo V40 ların fiyatı epey uygun, Led far opsiyonu ile birlikte T3 Momentum donanım için 113-114 arası bir teklif aldık, ilgi alaka ise muhteşem, kesinlikle Ankara'daki bayiler içinde müşteri memnuniyetine en önem veren bayi.
ist. volcardada aynı fiyatı veriyor momentum %60lık vergi dilimine girmiyormuş. ama üst paket alırsan 140a fırlıyor :) momentumdada hayalet gösterge yok.

Valla test aracı alınır mı derseniz ben olsam almam. Zira o test araçlarını denk getirirsem hiç satılmayacakmış gibi kullanıyorum. Yeri geldi, lastiklerinden balatalarından dumanlar tüter vaziyette test aracı park ettiğim oldu. Amarok'u Otopark testinden fazla zorladığım oldu. Bunları düşününce ben olsam almam diyorum. :) Bence hiçbir test ürünü tüketiciye satılmamalı.

Valla test aracı alınır mı derseniz ben olsam almam. Zira o test araçlarını denk getirirsem hiç satılmayacakmış gibi kullanıyorum. Yeri geldi, lastiklerinden balatalarından dumanlar tüter vaziyette test aracı park ettiğim oldu. Amarok'u Otopark testinden fazla zorladığım oldu. Bunları düşününce ben olsam almam diyorum. :) Bence hiçbir test ürünü tüketiciye satılmamalı.
Abi sorma ya, bakmayın ben gerçekten memnunum aracımdan. Anlattıklarımın aksi bir durum kesinlikle söz konusu değil. Fakat bana söylenilenlerin gerçek olduğunu öğrenince gerçekten üzüldüm. O kadar para verip, insanların harala gürele kullandığı, yıprattığı, kim bilir bilmem kaç parçası değişmiş bir otomobil aldım. Galeri tanıdık olmasa yalan söylüyor diyeceğim ama adama güvenim tam. İlk sahibini bulup konuşacağım bu durum hakkında. Büyük ihtimalle o bile bilmiyordur aracın durumunu.

Velhasıl kelam; bir önceki yorumumda da bahsettiğim koşullarda araç alınabilir, düşünülebilir. Bu ne kadar para vereceğinize de bağlı aslında. Karar sizin. :)

Kocaeli bayii de aynı fiyatı verdi normal fiyat yani

Tapatalk kullanılarak Tapatalk aracılığıyla gönderildi

Abi sorma ya, bakmayın ben gerçekten memnunum aracımdan. Anlattıklarımın aksi bir durum kesinlikle söz konusu değil. Fakat bana söylenilenlerin gerçek olduğunu öğrenince gerçekten üzüldüm. O kadar para verip, insanların harala gürele kullandığı, yıprattığı, kim bilir bilmem kaç parçası değişmiş bir otomobil aldım. Galeri tanıdık olmasa yalan söylüyor diyeceğim ama adama güvenim tam. İlk sahibini bulup konuşacağım bu durum hakkında. Büyük ihtimalle o bile bilmiyordur aracın durumunu.

Velhasıl kelam; bir önceki yorumumda da bahsettiğim koşullarda araç alınabilir, düşünülebilir. Bu ne kadar para vereceğinize de bağlı aslında. Karar sizin. :)
İlk sahibi doğuş oto :)

O zaman tamam ama koltuklar deri olmayınca Volvo bence eksik kalıyor.
Dediğiniz koltuk direkt tekstil döşeme bir üstü var t-tec döşeme diye geçiyor. kumaş malzemesi daha kaliteli ayrıca belrli kısımlarda da deri ve yine başka bir madde var o koltuklarla kötü olmuyor. Bunun bir üstü de zaten direk deri koltuk opsiyonu. ben alırken bir firma sizin sevmediğiniz kumaşlarla verecekti üstü için para talep etmişti başka bir firma üst kumaş paketini direkt standart olarak verdi ücret talep etmeden. Yani bayiye göre değişiyor. Volvoda önemli olan bence led farlı paketin alınması diğer şeylerden çoğu sonradan eklenebiliyor ama farları sonradan yapmıyorlar :(

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...