The Grand Tour

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

Sodalayn

Ziyaretçi
Bu yeni top gear hicbir yerde yok ya izleyen link verebilecek olan varmi?

Ayrica burda otobelgesel in sahibine sesleniyorum.videoyu korsan yayinliyorsun eyvallah calinti altyazi kullaniyosun eyvallah calinti ve rezalet otesi altyazinin kalitesinide kontrol etmiyorsun yazim yanlislarina dahi bakmiyorsun eyvallah da BARI o koca logonu 5 dk bir sagdan soldan cikartma be mubarek sanki amazon degil sen cekiyon programi..sag ustte duruyo bide niye koca koca soldan cikariyosun2

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Reisler. Yalnız baya yaşlanmışlar. :oops:

Ekli dosyalar

• Screenshot 2017-12-09 00.35.jpg
    Screenshot 2017-12-09 00.35.jpg
    779.4 KB · Görüntüleme: 183

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Bu sezon biraz monoton geldi sanki ya da o kadar çok sezon oldu ki artık yeni senaryo bulamıyorlar.Gömdüm ama izleyeceğim bakalım ne olacak, bütçeli araç maceraları için izliyorum desem yeridir yoksa banane Rimac'tan Ferrari'den.:D:p

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
Bu sezon biraz monoton geldi sanki ya da o kadar çok sezon oldu ki artık yeni senaryo bulamıyorlar.Gömdüm ama izleyeceğim bakalım ne olacak, bütçeli araç maceraları için izliyorum desem yeridir yoksa banane Rimac'tan Ferrari'den.:D:p
en sağlam bölüm bence 1ci sezon 2 ci bölümdü :D şu kraliçeyi kurtarıyorlardı ya hani :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım