TopGear Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NeedForSpeed

Profesör
8 Eyl 2016
411
624
1,695
Ankara
Marka
Skoda
Sevgili forumdaşlar top gearın tüm bölümlerini baştan oturup izlemek istiyorum. Elinde bu tür arşivi olan var mı varsa nereden nasıl edindiniz. Ben birkaç torrent sitesine baktım 150 küsür GB arşiv var bir iki sitede. Daha önce indiren oldu mu. Bazı sitelerde izlenebiliyor ama ben baştan indireyim rahat edeyim istiyorum :D

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Sevgili forumdaşlar top gearın tüm bölümlerini baştan oturup izlemek istiyorum. Elinde bu tür arşivi olan var mı varsa nereden nasıl edindiniz. Ben birkaç torrent sitesine baktım 150 küsür GB arşiv var bir iki sitede. Daha önce indiren oldu mu. Bazı sitelerde izlenebiliyor ama ben baştan indireyim rahat edeyim istiyorum :D
Bu konuda ben de çok zorlanıyorum ingilizcesini bile bulmak zor telif hakkından kaldırıyorlar yalnız otobelgesel.com da türkçe olanların belli kısmı mevcut ayrıca fmovies diye bir site var baştan sona tüm bölümlerini online olarak izleyebiliyoruz malesef bu da yine ingilizce ve altyazı gibi bir seçenek de yok.Uğraşsam belki alt yazı gömer hallederim ama torrent'den falan pek anlamıyorum.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Bu konuda ben de çok zorlanıyorum ingilizcesini bile bulmak zor telif hakkından kaldırıyorlar yalnız otobelgesel.com da türkçe olanların belli kısmı mevcut ayrıca fmovies diye bir site var baştan sona tüm bölümlerini online olarak izleyebiliyoruz malesef bu da yine ingilizce ve altyazı gibi bir seçenek de yok.Uğraşsam belki alt yazı gömer hallederim ama torrent'den falan pek anlamıyorum.
Allah razi olsun ilac gibi geldi site

NeedForSpeed

Profesör
8 Eyl 2016
411
624
1,695
Ankara
Marka
Skoda

Çok sağolun burada indirme varmış artık izlediğimi indiririm direk. Fakat alt yazı dediğiniz gibi sorun olacak.

S

Sodalayn

Ziyaretçi
Hepsi var mı orada? Bir de alt yazı uyumunu nasıl çözüyorsunuz oradakilere uygun var mı?
Valla hepsi varmi emin degilim ama ben aradigim her bolumu buldum simdiye kadar sonrada google amcaya sezonu bolumu yaziyorum english subtitles diyorum genelde tvsubtitle.com gibi bi site var ordan indiriyorum hic sorun yasamadim

tarikkomurcuu

Profesör
12 Eyl 2016
146
211
1,185
İstanbul
netflixde hepsi yüksek kalitede ve türkçe altyazıyla mevcut,bilginize.

NeedForSpeed

Profesör
8 Eyl 2016
411
624
1,695
Ankara
Marka
Skoda
netflixde hepsi yüksek kalitede ve türkçe altyazıyla mevcut,bilginize.
Bir kac aylık abonelik yapıp rahat kafayla guvenli şekilde izlemek en güzeli. Ayrica diğer içerikleride güzel aldiklari parayi hakediyorlar.
Cok pahalli hd izlemek istersen bence gereksiz pahalli ogrenciyim zamunda candir:D ayrica her showda yok mesela grandtour olsun isterdim

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Netflix hd olan için 27.99 istiyor. Yıllık 336 lira. Bunun hakkını verebilmek için televizyona falan bağlamak gerekir. D-smart digiturk gibi kullanırsam bunu ancak o şekilde hakkını verebilirim diye düşünüyorum.

myasinkavak

Profesör
9 Eyl 2016
55
61
1,010
31
İSTANBUL
Marka
Renault
Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Netflix hd olan için 27.99 istiyor. Yıllık 336 lira. Bunun hakkını verebilmek için televizyona falan bağlamak gerekir. D-smart digiturk gibi kullanırsam bunu ancak o şekilde hakkını verebilirim diye düşünüyorum.
Sadece top gear icin degmez diger icerikleride izlersen anlami olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım