Toyotam geri çağırıldı.ALJ plaza

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Merhaba.Arabamı (aslında babamın arabası:))yakıt sistemindeki bir sorun yüzünden geri çağırdılar.Birkaç gün içinde çekmeköydeki alj plazada değişim yapılacak.Şimdiye kadar alj plazaya giden oldumu? İşçilik-kalite vs konularda nasıldır bilen varmı? Araba 2012 1.6 corolla

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Merhaba.Arabamı (aslında babamın arabası:))yakıt sistemindeki bir sorun yüzünden geri çağırdılar.Birkaç gün içinde çekmeköydeki alj plazada değişim yapılacak.Şimdiye kadar alj plazaya giden oldumu? İşçilik-kalite vs konularda nasıldır bilen varmı? Araba 2012 1.6 corolla
Toyota kullanamasak da ALJ'yi bilirim. İşçiliği falan gayet iyi deniyor ve hizmet kalitesini beğenmıştı bizim komşu.

Son düzenleme:

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
Önceki aracim toyota yaris ti.0km aldim 8 yil 122 bin km yaptim.1 gun üzmedi beni.en az 6-7 defa araci geri cagirip muhtelif parcalarini degistirdiler aracta hicbir sorun yokken.özetle toyota ya olursa mantigiyla calisiyor baska araclarinda sorun olunca digerlerinide garantiye aliyor.alj yi hic tanimiyorum bu arada :)

Yarimgazdebriyaj

Profesör
8 Eyl 2016
176
75
1,035
Suan bir tane geri cagirma var ama sorundan kaynakli degil sizin iyiliginiz icin yenigericegirme 2008-2011 modellerinin bazilarinda sag on yolcu hava yastigi tek fisekliyken yeni 2 fisekli sistem takiyiorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım