TRW Disk-Balata Nasıldır?

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
trw kullananlar ya çok memnun ya hiç memnun değil. ferrodo’dan genelde insanlar memnun kalmış o yüzden bilemedim açıkçası
Youtube üzerinden dayanıklılık testleri falan varsa onları izleyin bence.

Trw ile ilgili sitesinde şöyle bir anekdot buldum;

Kapsamlı testlerimiz aşağıdakileri sağlar:
  • Yüksek karbon içeriği (akışkanlık daha kolay döküm ve işleme ile birliktedüşük seviyede daralma elde edilir)
  • Düşük ergime sıcaklığı (1140°C- 1200°C)
  • Yüksek aşınma direnci
  • Yüksek ısı kapasitesi
  • Yüksek çekme ve sıkışma mukavemeti, yüksek seviyede rijitlik sağlar
  • Sonrasında en yüksek güvenlik seviyesini elde etmek için işleme öncesinde dökümler çok sayıda zorlu test ve kontrolden geçirilir.
Daha detaylı bilgi için;
https://www.trwaftermarket.com/tr/binek-veya-hafif-ticari-arac/fren/Fren-Diskleri/

Pist performansını tecrübe etmediğim için yorum yapamam ancak Rahmi abi böyle bir durum yaşadıysa ürün hatası olma ihtimali de olabilir diye düşünüyorum çünkü yol şartlarında ciddi sıkıştıran insan olmama rağmen memnunum.

Ferodo için de sitesinde şöyle bir bilgi mevcut ki pas diskin en büyük düşmanı;
Antikorozif COAT+ teknolojimiz, açık ağız alaşımlarla sınıfının en iyisi olan ve lüks arabalar için özel olarak tasarlanmıştır.

En son olarak da şöyle bir tavsiyede daha bulunayım; bu konuyu ustanıza ve özellikle de parçacınıza sorun. Bu işin içinde olan ve bu ürünleri satan kişilerin yorumu daha önemli. En fazla satılan ve geri dönüşte memnun olunan diye sormayı da ihmal etmeyin. (En çok satılan her zaman iyi olacak diye bir kaide de yok tabi)

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,051
1
1,139
2,570
Ankara
Marka
BMW
Youtube üzerinden dayanıklılık testleri falan varsa onları izleyin bence.

Trw ile ilgili sitesinde şöyle bir anekdot buldum;

Kapsamlı testlerimiz aşağıdakileri sağlar:
  • Yüksek karbon içeriği (akışkanlık daha kolay döküm ve işleme ile birliktedüşük seviyede daralma elde edilir)
  • Düşük ergime sıcaklığı (1140°C- 1200°C)
  • Yüksek aşınma direnci
  • Yüksek ısı kapasitesi
  • Yüksek çekme ve sıkışma mukavemeti, yüksek seviyede rijitlik sağlar
  • Sonrasında en yüksek güvenlik seviyesini elde etmek için işleme öncesinde dökümler çok sayıda zorlu test ve kontrolden geçirilir.
Daha detaylı bilgi için;
https://www.trwaftermarket.com/tr/binek-veya-hafif-ticari-arac/fren/Fren-Diskleri/

Pist performansını tecrübe etmediğim için yorum yapamam ancak Rahmi abi böyle bir durum yaşadıysa ürün hatası olma ihtimali de olabilir diye düşünüyorum çünkü yol şartlarında ciddi sıkıştıran insan olmama rağmen memnunum.

Ferodo için de sitesinde şöyle bir bilgi mevcut ki pas diskin en büyük düşmanı;
Antikorozif COAT+ teknolojimiz, açık ağız alaşımlarla sınıfının en iyisi olan ve lüks arabalar için özel olarak tasarlanmıştır.

En son olarak da şöyle bir tavsiyede daha bulunayım; bu konuyu ustanıza ve özellikle de parçacınıza sorun. Bu işin içinde olan ve bu ürünleri satan kişilerin yorumu daha önemli. En fazla satılan ve geri dönüşte memnun olunan diye sormayı da ihmal etmeyin. (En çok satılan her zaman iyi olacak diye bir kaide de yok tabi)
parçacım textar önerdi ama ben textarlsrdan memnun kalmadım açıkçası.
trw disk balata alacağım gibi duruyor

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,764
3
9,697
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Bizim burada mrk balata var ben oradan alıyorum ses falan olursa garanti veriyor ve değişiyoruz , sizde böyle bir yer araştırabilirsiniz , ustanızında tanıdığı :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım