Turk Telekomun Müthiş İnternet Hızı (!)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Coskun

Elit Apaçi
14 Kas 2016
82
39
970
Tokat
Marka
BMW
İnternetten yaptığım araştırmalar sonunda 12 ayın üzerindeki taahüt anlaşması yapmak yasakmış.Böyle durumlarda ücretsiz bir şekilde cayabiliyormuşum. Benim taahütüm 24 aylık ve ben 5. Aydayım. Ben ücretsiz bir şekilde cayabiliyor muyum bilgisi olan var mı?

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
Aklınızda bulunsun, TurkNet'e geçerseniz ve şu anda mevcut taahhütünüz var ise 120₺ ye kadar ödeme yapıyor.

Kotayı da tamamen kaldırdılar.

Önünüzdeki haftaiçinde de devlet sanırım Türk Telekom'a el koyacak 4.75 milyar dolarlık borçlarını ödeyemedikleri için. Sistem değişmez ama aklınızda bulunsun.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Vallahi kendinize uygun bir paket bulursanız satış sonrası hizmet için uydunet'e geçmenizi tavsiye edebilirim. Böyle bir hizmet yok. Ufak bir arıza olduğu anda müşteri hizmetlerine kaydı bıraktığınız takdirde maksimum 1 saat içinde sıkıntıyı çözüyorlar. Yıllardır kullanıyoruz daha bir kere mağdur edildiğimizi hatırlamıyorum. Evde bile sorun varsa anında ekip geliyor gerçekten çok başarılılar.
Bende cok memnunum uydu net den

NeedForSpeed

Profesör
8 Eyl 2016
411
624
1,695
Ankara
Marka
Skoda
Ttnetten çektiğim kadar hiçbir şeyden çekmemişimdir. 16mbit (75gb akn) sözde internet sağladıklarını iddia ediyorlar fakat download'da 300kb falan gördüğümde sevinçten ölüyordum, sabit 100-150 bandındaydı normalde. Ne zaman arasam arıza ihbarı versem ipleyen olmuyordu eve sadece 1 sefer ekip geldi(8-9 senelik abonelik dönemi içerisinde). Bu gelen ekip de eve gelen internet hattına bir makine bağladılar ve hız değerlerini kontrol ettiler sonra bir sorun yok diyip gittiler. 27.12.2016'da ttnette 2 ay daha taahhütüm varken artık dayanamamıştım ve gidip kablonet bağlattım. Şimdiki paketim 51mbit 150gb akn ve ttnetten daha az ödüyorum + tv içinde. Çok şükür bi problem yaşamadım şuana kadar. Steam üzerinden yaptığım downloadlarda 13mb hız gördüm genelde 6-10 arasında geziniyor. Kotayı geçtiğimde ise 1,5-3 arası hızım. Açıkçası beni tatmin ediyor. Tavsiye ederim.:)

ulas79

Profesör
8 Eyl 2016
433
724
1,695
45
Aydın /Kuşadası
benim 16 mbps ye 75 akn li paketim ama şu an 9.3 mbps indirme 0.7 yükleme hızı görüyorum ,bu yaz başı superonline kablo çalışması yatpı ,mahalleye kablo döşendi ama daha apartman girişlerine gelmedi,o iş de olsun kızıma aldığım ttnet üzerinden tablet var onun parasını keş verip bu nalet firmadan kaçacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım