Ücretsiz DiRT 3 Complete Edition

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Onay Kalkan

Profesör
8 Eyl 2016
415
749
1,695
29
Sakarya
Marka
Hyundai
Merhaba arkadaşlar, yine ücretsiz verilen bir oyunun haberini veriyorum :) Humble Bundle, kısa bir süre için DiRT 3 Complete Edition oyununu ücretsiz veriyor. Konuyu açtığım an itibariyle son 21 saat :) İlgilenenlere duyurulur :)

https://www.humblebundle.com/store/dirt-3-complete-edition-free-game

abidinkofficial

Profesör
9 Eyl 2016
384
922
1,895
Çorum
Marka
Volkswagen
Tavsiye: Oyunu kolay modda oynamayın sonra birlikte çıktığım ilk yarışımda Ken Block'u tokatlamıştım :) Bir de GYMKHANA modu vs. var baya iyi sağda solda stres atana kadar yanlıyorsunuz..

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Bu şimdi Steam gibi birşey değil mi ? Kaydolup atacaz arşive oyunu. Dur yapayım, eyvallah haber için ilk kez ücretsiz oyunum olacak mutluyum. :D

fatih yavuz

Profesör
8 Eyl 2016
559
1,083
2,320
İstanbul
Marka
Saab
oyunu oynamak için bilek lazım hocam. zamanın da yüklemiştim de 10 mt kazasız yol kat edemeden silmiştim. çok zor geliyor klavye de

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,019
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bu konuyu açmak için girdim siteye, neyse ki önceden açılmış. =) Arkadaşlar bir sorum olacak. Disk sorunundan dolayı henüz indiremedim oyunu. Oynanışı nasıldır bilemiyorum. Klavyeyle hiç mi oluru yok?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım