Üzerinden uzun yıllar geçse de hala izlediğiniz yeşil cam filmleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,365
7,204
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Hababam sınıfı bütün serisi
Zeki Alasya ve Metin Akpınar'ın oynadığı tüm filmler
Gülen gözler
Neşeli günler
Kemal Sunal'ın tüm filmleri
Liste uzayacağından kısaca:
Şener Şen, İlyas salman, Halit Akçatepe, Münir Özkul, Tarık Akan, Hulusi kentmen, kadir inanır gibi usta isimlerin neredeyse tüm filmlerini hala izlerim.

cgkya

Profesör
16 Eyl 2016
293
447
1,395
Çiçek Abbas ne zaman denk gelse izlenir. Bir de rahmetli Barış Manço'nun tek filmi olan "Baba Bizi Eversene" her zaman işi gücü bırakır izlerim. :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,201
45,790
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Kemal Sunal, Şener Şen gibi ustaların her filmini izlerim. Kadir İnanır ve Cüneyt Arkın filmlerinin bazılarını izlerim. Baş rollerinde Tarık Akan ve Halit Akçatepe'nin oynadığı Canım Kardeşim isimli film ise izlemeye en çekindiğim yeşilçam filmidir. En neşeli anlarınızda bile sizi ağlatmayı başarabilir. Cahit Oben üstadın yaptığı, Canım Kardeşim ve En Büyük Şaban film müzikleri ise en iyi yeşilçam müzikleri arasına girmeye adaydır.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Bu başlık çok güzel :)
Kemal sunal'ın bütün filmleri diyebilirim ve her seferinde gülüyorum, bazı okullarda öğretmenlerin kemal sunal filmlerini yasakladığı aklıma geliyor bi kere daha gülüyorum :))
Hababam sınıfı , şener şen'in filmleri, eskiler çok güzel :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım