Ufak Tefek Sorular

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Forumda küçük sorular için sürekli yeni konu açıp forumu kirletmek yerine bu başlık altında sorulması ve cevaplanması daha kolay ve temiz olur diye düşündüm. Böylece sorulan sorular başka konular arasında da kaynamamış olur.

Sadece arabalarla ilgili değil, her konuda sorular da sorulabilir ayrıca. Konuyla ilgili bilgisi olan üyeler de cevaplar. Kısıtlama yok :)

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
İlk soruyu da ben sorayım. Aynı il ve aynı ilçeden ikinci el araba alındığında plaka değiştirilemiyordu önceden. Bu hâlâ böyle mi, yoksa değiştirilebiliyor mu? Başka ilçede ikâmet eden arkadaşlara bulaşmadan sorun çözülemiyor mu? :)

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Emin değilim ama paraya aşık olan emniyetimiz kesinlikle bunun önüne engel koymaz, plaka değişmek 500 lira min.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,286
1
9,436
4,970
kocaeli
İlk soruyu da ben sorayım. Aynı il ve aynı ilçeden ikinci el araba alındığında plaka değiştirilemiyordu önceden. Bu hâlâ böyle mi, yoksa değiştirilebiliyor mu? Başka ilçede ikâmet eden arkadaşlara bulaşmadan sorun çözülemiyor mu? :)
Hâlen öyle , geçenlerde bir youtuber (tanidiginiz birisi) oturdugu yerden passat variant aldı . Diger aractaki plakanin benzerini alacakti . Aynı ilçede oldugu için olmadı . Sonra il disindan birinin ustune alip sonra geri kendine satti diye biliyorum .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Hâlen öyle , geçenlerde bir youtuber (tanidiginiz birisi) oturdugu yerden passat variant aldı . Diger aractaki plakanin benzerini alacakti . Aynı ilçede oldugu için olmadı . Sonra il disindan birinin ustune alip sonra geri kendine satti diye biliyorum .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Anlaşıldı, her türlü uğraşacağız yani :D Eyvallah.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

e bu çok saçma değil mi ? emniyete gidip plaka değiştirmek istediğini belirttiğin zaman her türlü değiştirebiliyorsun diye biliyorum, ilçe falan farketmez özel şunu istiyorum dediğinde belirli bi ücret(bağış) ödeyip değiştiriyorsun yanlış anımsamıyorsam

ama bilemedim:S

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
e bu çok saçma değil mi ? emniyete gidip plaka değiştirmek istediğini belirttiğin zaman her türlü değiştirebiliyorsun diye biliyorum, ilçe falan farketmez özel şunu istiyorum dediğinde belirli bi ücret(bağış) ödeyip değiştiriyorsun yanlış anımsamıyorsam

ama bilemedim:S
Valla bilmiyorum hiç hocam, ben de böyle duydum. Bence de istenilen anda değiştirilebilmesi lazım ama dediğim gibi, bilemiyorum. Yeşillendiririm burayı zaten doğrusunu öğrenince.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım