Uzun Dönem Kiralama konusunda yardım (ANKARA)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cgrkn

Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
34
14
595
Arkadaşlar merhaba,

Ankara'da çalıştığım şirket için uzun dönem 1 veya 2 adet araç kiralamayı düşünüyoruz.
Kiralanacak araçlar Yeni Megane, Golf, Octavia gibi modeller olabilir (sınıfı ve standartları anladığınızı düşünüyorum.) Tek vazgeçilmez konu dizel olması. Dizel olmak zorunda arkadaşlar. En uygun fiyatlı kiralayabileceğimiz veya indirim sağlayabilecek arkadaşlar var ise yardım ve önerilerinizi bekliyorum.

İlginize şimdiden teşekkürler arkadaşlar...

kansuvargun

Profesör
8 Eyl 2016
237
259
1,385
34
İstanbul
Kurumsal şirketlerle çalışmanızı tavsiye ederim.

Arayın ya da mail atın tek tek ve fiyat tekliflerini alın. Kasko,sigorta,senelik bakım ve kışlık lastik değişimi de paketin içerisinde olsun.

Eğer yapabiliyorlarsa taşıt tanıma sistemi de olsun, tüm masraflarınızı toplu fatura ederler.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,697
5,320
26
Avcılar-Darıca
Garenta Pro'dan uzun dönem Octavia (3 yıl yılda 40k km) kiraladık. Fiyatı en uygun sigorta kapsamı en geniş ve arabaların hepsi gırtlak dolu. (Sunroof'dan adaptif fara kadar.)
Daha öncede focus kiralamıştı şirket 3 yıllığına ve bir kaza oldu hiç bir sıkıntı yaşanmadan başka araç verildi.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Leaseplan iyidir bizim şirket eskiden ordan kiralıyordu şimdi satın alıyorlar. Araç olarakda 1.6 TDI DSG Golf tercih ederdim sizin yerinizde olsam.

cgrkn

Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
34
14
595
Garenta Pro'dan uzun dönem Octavia (3 yıl yılda 40k km) kiraladık. Fiyatı en uygun sigorta kapsamı en geniş ve arabaların hepsi gırtlak dolu. (Sunroof'dan adaptif fara kadar.)
Daha öncede focus kiralamıştı şirket 3 yıllığına ve bir kaza oldu hiç bir sıkıntı yaşanmadan başka araç verildi.

Tam istediğim gibi özellikler aslında, sizin kiraladığınız fiyatı ögrenebilir miyim ?

Son düzenleme:

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,697
5,320
26
Avcılar-Darıca
Fiyat hakkında malesef pek bir bilgim yok şirketin muhasebesi bilir ancak internet sitesinde ki fiyata çok yakın sanırım. Çok az bir iskonto yapılmıştır diye tahmin ediyorum.
Edit: Kiralama işine bakan abiye sordum 3 Yıl yılda 35K km aylık 420€. 0 KM verildi araç.

Son düzenleme:

cgrkn

Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
34
14
595
KDV dahil fiyat 420€ ise gayet iyi, teşekkür ederim bilgilendirme için

cgrkn

Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
34
14
595
Fiyat KDV dahil değil. Araç kiralanırken kurumsal kiralama şirketlerinden teklif alındı ve en iyi ve uygun bu olduğu için tercih edildi.

Bahsettiğiniz özelliklerde + kış lastiği hizmeti ekledim sadece, aldığım fiyat octavia için 508 € + kdv. Nasıl bukadar uçurum olabiliyor anlam veremedim.

kansuvargun

Profesör
8 Eyl 2016
237
259
1,385
34
İstanbul
Bahsettiğiniz özelliklerde + kış lastiği hizmeti ekledim sadece, aldığım fiyat octavia için 508 € + kdv. Nasıl bukadar uçurum olabiliyor anlam veremedim.

420'den 508'e çıkmış, normal değil mi? Aşağı yukarı 4 lastik parası ediyor.

Zaten araç kiralamanın mantığı sizin bu işlerle uğraşmanızı ya da şirketinize bu işlerle uğraşacak bir personel istihdam etmenizi sağlamak. Yoksa herşeyi faturaya ekliyorlar zaten :)

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,697
5,320
26
Avcılar-Darıca
Daha önce de uzun dönem kiralama yaptığımız içim ufak bir iskonto olmuş olabilir ama sizin dediğiniz fiyat 12 aylık sanırım.
kG3GQy.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım