V weekend motoring etkinliği

Maximilian

Asfalt Kurutucu
15 Eki 2016
18
6
595
Arkadaşlar, bir öğrenci olarak Avrupa yakasında yaşamaktayım ve inanıyorum ki benim gibi bir sürü kişi de bu şekilde. Ben ve benim gibiler bu etkinliğe katılmak istiyoruz fakat kişisel aracımız olmadığından dolayı ulaşım neredeyse imkansız gibi bir şey kalıyor. Google Maps ile yol tarifi aldığımda 3 ile 3.30 saat arası bir yolculuk göstermekte. İstanbul Park'a gitmek için sizin önerebileceğiniz daha kısa bir yöntem var mıdır ?

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,279
1
9,427
4,970
kocaeli
Geçen sene merkezi noktalardan ring servis koymuşlardı , bu sene de olur diye düşünüyorum .
Mesela Pendik Köprüsünden vardı şuan hatırladığım , metro durağı zaten çok kolay olur ulaşım .

Kısacası intercity İstanbul park'ın sosyal medya hesaplarından iletişime geçip sorunuz ... :)

Düzeltme : Evet yukarıda da söylediğim gibi " Pendik E-5 Metro Çıkışı "ndan gün boyu ücretsiz servis mevcutmuş .

Son düzenleme:

Maximilian

Asfalt Kurutucu
15 Eki 2016
18
6
595
Geçen sene merkezi noktalardan ring servis koymuşlardı , bu sene de olur diye düşünüyorum .
Mesela Pendik Köprüsünden vardı şuan hatırladığım , metro durağı zaten çok kolay olur ulaşım .

Kısacası intercity İstanbul park'ın sosyal medya hesaplarından iletişime geçip sorunuz ... :)

Düzeltme : Evet yukarıda da söylediğim gibi " Pendik E-5 Metro Çıkışı "ndan gün boyu ücretsiz servis mevcutmuş .
Çok teşekkürler :)

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,277
3,895
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Veya altunizadeye gelip 11 üs ile son durağına doğru gidip ordan da ring var ama şahsi aracım olmasa metroyu tercih ederim.

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,061
6,938
5,020
github.com
Marka
BMW
Tavşantepe metrosuna git. Pendik durağından gün içinde İETT ve İntercity nin servis seferleri olacak. E5 çıkışından çıkıp onlarla ulaşım sağlayabilirsin

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,133
1
3,132
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Ben cumartesi günü gitmeyi düşünüyorum araba var. Ne kadar kalacağımı bilemediğim için hem gidiş hem dönüşte yardımcı olamayabilirim ama buradan ulaşan olursa en az birinde yardımcı olurum :) Pendik'te oturuyorum bu arada

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım