Vag Hater'lar şokkkkk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
PicsArt_12-30-07.05.53.jpg

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
yahu sinan hayatında kaç kere golf r gördün kardeş :D golf r "virajı alamıyor" demek abes bir yorum. rs çok iyi bir pist arabası. işte bu sitede bahsettiğim bu. kimse kimseye sallamıyorken puanda geride kaldı diye sinirleniyorsunuz :)
Golf R viraj alamıyor demedim ki, ona bakarsan abi Leon da viraj alıyor ama nasıl?
buradan anlamayacağımız hisleri burada tartışmak olmaz, şunu da unutmamak gerekli ki Ford markası geçmişten günümüze kadar sürücüye verdiği his ve sürüş keyfiyle meşhur, süspansiyonla takıntılı bir marka. Düzde ne kadar geçerse geçsin direksiyon başında kini focus kadar mutlu edemez :)

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
dediğin standart modellerse kişisel zevk mesele olur. fakat bu arabaların ikisi de aşık eder adamı :) onu demek istiyorum ben de
Jeremy Clarkson un Opeller için dediği gibi diyorum bende, bana vag ver kullanırım canını alırım ama para verip almam :) ama burada bu hisleri yaşayamıyorken, sırf düzde geçtiği için Golf diyen arkadaşlara tavım :)

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Ben iki araba arasında uçurum fark olduğunu düşünmüyorum, ki çoğu yazıda da belirtildiği gibi biri pist için diğeri günlük kullanım için ağırlıklı olarak daha iyi. Golfün yol tutmadığı veya zevksiz olduğunu şahsen düşünmüyorum ben, focus bir tık daha zevklidir. Ben ikisinden birini kullansam büyük ihtimal sevinçten aklımı yitiririm :D

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Jeremy Clarkson un Opeller için dediği gibi diyorum bende, bana vag ver kullanırım canını alırım ama para verip almam :) ama burada bu hisleri yaşayamıyorken, sırf düzde geçtiği için Golf diyen arkadaşlara tavım :)
Sinan, bunları yazarken imzanda golf gti bulunması biraz tuhaf değil mi ahahhaha :D

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
Sinan, bunları yazarken imzanda golf gti bulunması biraz tuhaf değil mi ahahhaha :D
İmzamda ki araçların hiçbirinin yenisine 5 para vermem,
tamamen saf mekanik yapıya sahip Golf ile tamamen elektronik ile donanan Golf hiç bir zaman aynı olmaz Uğurcuğum skrm, sen ne skr şeysin :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
gerçi senin de imzanda Vag var, golfu savunmana şaşırmadım :eek:

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
hocam diğer hissi de yaşayamıyoruz ki burada :D ben de ikisi için de atıp tutmanın doğru olmayacağını düşünüyorum. keza en hissizi bile hayatımızda gördüğümüz her hisliyi unutturur bunların. bende de kalite takıntısı vardır mesela. o kadar para verdiğin alet seni o kadar para hissettirmeli. çünkü his dediğin şeyi en pahalısı 20 bine satılan 106 da da bulurum
bana kalsa iki araca da para vermem, digital göstergeye bile tav olan insanım bana bu araçlar gelmez :)
Günlük kullanımda Golf tabi ki daha iyi olabilir, gerek otomatik şanzıman gerek kullanışlılığı v.s ama amacına hizmet eden araç FocusRS :) daha tartışmaya gerek var mıdır bilemem :confused:

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
İmzamda ki araçların hiçbirinin yenisine 5 para vermem,
tamamen saf mekanik yapıya sahip Golf ile tamamen elektronik ile donanan Golf hiç bir zaman aynı olmaz Uğurcuğum skrm, sen ne skr şeysin :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
gerçi senin de imzanda Vag var, golfu savunmana şaşırmadım :eek:
Bak yine yavşadın bana :eek:
Ben golfü savunmadım ya sadece aralarında kavga çıkaracak kadar fark olmadığını savunuyorum hala.
Evet vag var, ama o hitler motorlu 8 valfli çok sağlam ve değerli bir vag, kendi arabam la tabi bırakacam :D:D

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
Ya dur bu sefer de manuel şanzımanları falan arıza vermiştir debriyaj kaçırıyordur falan ahsuahauahah
evet şanzımanı görmüyor musun????
şanzımanın içinde ki hilal kolları eğri bu golfün !1!!1 o yüzden dişlilere çapraz baskı uyguluyor vites hızlı geçmiyor birde yere baktım da yerde yağ var, şanzıman prizdirek keçesi patlamış gibi görünüyor oda debriyajı yağlamış ve debriyaj kaçırıyor1!11! İYİ İZLEYİN

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
evet şanzımanı görmüyor musun????
şanzımanın içinde ki hilal kolları eğri bu golfün !1!!1 o yüzden dişlilere çapraz baskı uyguluyor vites hızlı geçmiyor birde yere baktım da yerde yağ var, şanzıman prizdirek keçesi patlamış gibi görünüyor oda debriyajı yağlamış ve debriyaj kaçırıyor1!11! İYİ İZLEYİN
BU NE CESARETTİR YARABBİ...SENİ TANIMAK İSTİYORUM, YİĞİDİM...BENİ MUTLAKA ARA...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım