Volvo S90 satışta mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sinan-cetin

Profesör
11 Eyl 2016
237
856
2,085
Bursa
Biraz önce aklıma geldi volvonun sitesine baktım, s90 ile ilgili hiç içerik göremedim. Ayrıca yeni olsa da araba satışa çıktıktan sonra genelde sahibindene düşerdi orada da yok. Bir bilgisi olan var mı?

MiaKaiser

Profesör
8 Eyl 2016
73
149
1,060
Marka
BMW
mezcarda showroomda araç var. konuştuğumda aralık ayında gelecek olan araçların fiyatının 360 bin seviyesinde olacağını söylediler. showroomdaki araç 420 bin tl civarındaydı.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,697
5,320
26
Avcılar-Darıca
Araç yetkili bayilerde var. Satışları da var muhtemelen çünkü arkadaşım s90 için fiyat almıştı bayiide.

abidinkofficial

Profesör
9 Eyl 2016
384
923
1,895
Çorum
Marka
Volkswagen
Test aracı dijitale Ocak'ta başlayacak dediler
Basılı yayınlara daha mı erken? Merak ettiğim olay, örneğin bir test videosu belli bir zaman içinde en az 100 bin izleniyor popüler bir araba ise 200'leri görüyor belki geçiyor. Peki bu basılı yayınlar ayda bir milyon falan mı satıyor hikmeti ne bunun?

And

Üye
8 Eyl 2016
144
1,419
3,035
40
İstanbul
Marka değeri. Ayda 3000 dergi de satsalar fark etmiyor, ki aşağı yukarı o kadar satılıyor; kurumsal itibarları dijitalden daha fazladır her zaman.

Şu da var tabii, dergi arabayı sonraki ay yayınlayacağı için zaman dezavantajı söz konusu. Dijital alır çeker isterse ertesi gün koyar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım