KAPALI volvo v4 r design t3 benzin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mustafa Kilic

Asfalt Kurutucu
20 Eyl 2016
35
24
595
arkadaşlar merhaba 1 tane araç var bayinin elinde 2016 r design full araç 115.000 tl ye yarın almayı düşünüyorum sizinde fikrinizi alayım dedim. Lütfen öneri ve tavsiyelerinizi acil bi şekilde belirtirmisiniz bu akşam karar vermem gerekiyor

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Evet hocam makyajlı. Sadece geri gorus kamerası opsiyonu yok araçta onuda 3500e serviste takacaklarini söylediler ama.pahalı geldi dışarıda hallettirmeyi düşünüyorum
Dışarıda taktırmanızın garantiye etkisini araştırın derim. Sadece aracın garantisi nedeniyle 3500 gibi bir meblağı vermek mantıklı olabilir.

Mustafa Kilic

Asfalt Kurutucu
20 Eyl 2016
35
24
595
Hocam aracın nasıl? Yakıt falan bakabildin mi? Bende bugun test ettim çok hoşuma gitti ama yakıt korkutuyor.
Araci yeni aldım hocam pazar günü fulledim. Ben çok km yapmıyorum ama ayda 400 lira yakıtı gözden çıkardım yakıt olarak şuan 9 litre civarı gözüküyor biraz daha tecrübe edip. Konuşmak. Daha faydalı olur

KeremDK

Profesör
2 Şub 2017
204
203
1,185
istanbul
Araci yeni aldım hocam pazar günü fulledim. Ben çok km yapmıyorum ama ayda 400 lira yakıtı gözden çıkardım yakıt olarak şuan 9 litre civarı gözüküyor biraz daha tecrübe edip. Konuşmak. Daha faydalı olur
9 litre falansa benim gibi hergün trafikde 60km yol yapan insana gelmez sanırım:/ 2.el d2 motoruna bakmaya devam o zaman

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
Ben test sürüşü yaptım gayet konforlu ve stabil bir araç nasıl konfrosuz deniliyor anlamıyorum, heralde e sınıfı mercedesle kıyaslıyolar güle güle kullanın hayırlı olsun çok güzel araç

KeremDK

Profesör
2 Şub 2017
204
203
1,185
istanbul
Valla sensör var ona alıştım gayet iyi suanda ihtiyaç yok. Fakat arabanın yakıtı konusunda çok yanıldım gibi hissediyorum pazar günü depoyu doldurdum 220 km yol yaptım yarım depo yedi. Ben qashqai ile 1.5 ay geziyordum
dün volvodaki adam 8 litre dedi demekki pazarlamak için söylemiş, bende dizel corollayla 900km yapıyodum full depo. volvo hem benzin hemde ağırlıkdan dolayı 1554 kilo bide sen binsen 1600 kilo normal yakması

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
Valla sensör var ona alıştım gayet iyi suanda ihtiyaç yok. Fakat arabanın yakıtı konusunda çok yanıldım gibi hissediyorum pazar günü depoyu doldurdum 220 km yol yaptım yarım depo yedi. Ben qashqai ile 1.5 ay geziyordum
Şu anki değerlere aldanmayın motor açılıp rodaj da bitince yakıt miktarı düşer benim araçlarımda gözlemlediğim 5-6000 km yapınca ideal yakıt tüketimine iner tabi bu kmye kadar aracın motorunu otobanda açmak lazım, ilk heves aracı biraz performanslı da kullanıyor olabilirsiniz soğuk havada da 1 lt artıyor tüketim

Son düzenleme:

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,608
18,399
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Onada baktık bi tanıdık vasıtasıyla fakat tam istediğim dolulukta değildi. Bursada yaşıyorum ben buradaki arkas otomotivden aldım

Biz de baktık da ordan biliyorum :)
İnscription vardı bi tane gri acc li olan o da güzeldi valla içimizde kaldı
Gri cross country vardı kocaelide o da güzeldi baya turuncu dikişli siyah deri koltuk filan
Tekrardan hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin

Tapatalk kullanılarak Tapatalk aracılığıyla gönderildi

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,608
18,399
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen

Zaten kullananlar 8-9 litre benzin yaktığını söylüyorlar bence benzinli bir araç için normal değerler
Rodajdan sonra da 0.5-1 litre düşecektir.Yazın daha da düşecektir.

Tapatalk kullanılarak Tapatalk aracılığıyla gönderildi

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Guzel otomobil hayirli olsun
Volvo guzel aractir hele R Design ve T3 motor gercekten guzel kombinasyon.Ayrica ic mekanda kullanilan malzeme ve iscilik gayet kaliteli
Yalniz yakiti biraz uzer..Malum T3 tasarruflu bir motor degil ve agir bir arac

RedLine

Profesör
11 Eyl 2016
257
349
1,395
İstanbul
Marka
MINI
Bu da 150 ler kulübünden, hayırlı olsun.Kazasız,belasız. İstinye'de test etmiştim kısa bir parkurda, oturaklı bir araç, testten çıkıp ibizaya geri döndüğümde ağırlık farkı çok hissediliyordu, tabii içinde 2 ibiza donanımı ve güvenlik ekipmanı olduğundandır. Ama gidişi de gayet iyiydi. Bu kasanın 4x4 versiyonu var mı acaba veya crosscountry 4x4 değildi diye hatırlıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım