KAPALI Volvo V40 3 günüm var.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan man28
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

man28

Asfalt Kurutucu
103
35
Marka
Volvo
Arkadaşlar Merhaba foruma kayıt oldum otoparkı youtube'dan takip ediyorum. size bir sorum olacak fikirlerinize ihtiyacım var.
Öncelikle lütfen marka takıntılığı yapmadan mümkünse araçları kullanmış arkadaşlar yorum yapsınlar ki ben de daha doğru bilgiye ulaşayım.

Bugun bayide volvo v40'ı test ettim. t3 insicription + elite paket. aracı opsiyonlandım cuma gününe kadar test sürüşü de yaptım.
Yalnız aklımda soru işaretleri var. 3 kişilik aileyiz arka kısım bizimkilere biraz basık ve süspansiyonları sert geldi. Kullanım oldukça güzeldi benim için. araç sıfır 2018 model. 155 bin Tl fiyatı var.

aynı sınıfta bmw - mercedes test etmedim.(zaten bu fiyatlara alamam) Sinan abinin youtube'daki mazda yorumundan dolayı mazdayı da test etmek istedim fakat kapanmıştı bayi test edemedim. açıkcası mazda da atmosferik motor beni düşündürüyor biraz. şu anki aracım da atmosferik motor ve torku da dusuk olduğu için beni üzüyor çekişinde.

benim çok premium sınıf araç test etme, sürme imkanım olmadı. V40 sürüşü gerçekten hoşuma gitti. Fiyat olarak, araç olarak, bana bu aracı önerir misiniz. Bütçem son fiyat bu arkadaşlar. Gönül 15-20 daha yukarı çıkıp s60 almak istiyor 2018 model düşük kilometrede sıfır ayarında var ama fiyat 170-180 lere çıkınca insanın aklında ciddi soru işaretleri oluyor. Kararsızım. Bu araç fırsat aracı dediler bana bayide, ben de biraz ödeme yaparak. 1 hafta beklettiyorum aracı, tanıdık oldukları için sağolsunlar böyle bir şey yaptılar sanırım.

Düşüncelerinizi bekliyorum. araçta cam tavan var, zaten benzinli test sürüşünde dip gaz da yaptım performansı da çok hoşuma gitti sadece arkada oturan ailem pek konforlu olmadığını ve basık oludğunu söyledi bu birinci soru işareti aklımda, ikincisi de bu fiyata s60 bulup mu almalıyım. yoksa bu araç gerçekten fırsat aracı mı? araç donanım olarak full sadece bliss kör nokta 2018den sonra yokmuş.(opsiyonmuş sanırım) lütfen samimi doğru yorumlarla yönlendirin beni.

@by bir çok link atmıştı, alınalı 1 ay olan S90'ın direksiyonu soyulmuş vs. bir çok konu vardı.
Türkçe sayfalarda da aynı şikayetler var, iç kısmı (direksiyon, vites topuzu, kapı içleri) çabuk deforme oluyormuş.
2 adet s90 var ikisi de gayet dikkat edilmeden kullanılıyor ama derilerinde herhangi bir problem şimdiye kadar yaşamadık. Yaklaşık 9-10 aydır kullanıyoruz ve km leri biri 30kusur bin öbürüne uzun zamandır binmedim ama üç aşağı beş yukarı aynıdır. Hatta ilk fırsatta buraları fotoğraflayayımda..

2 adet s90 var ikisi de gayet dikkat edilmeden kullanılıyor ama derilerinde herhangi bir problem şimdiye kadar yaşamadık. Yaklaşık 9-10 aydır kullanıyoruz ve km leri biri 30kusur bin öbürüne uzun zamandır binmedim ama üç aşağı beş yukarı aynıdır. Hatta ilk fırsatta buraları fotoğraflayayımda..
İlanlarda da 70bin üstü 5-6 tane araç var komple siyah direksiyonlarda parlama dışında bişey görmedim çift renklilerin de bi tanesinde hafif soyulmalar vardı. Belki dayanıksızdır ama düzgün kullanan da 2-3 ayda parçalamaz yine gider bikaç yıl belki çok daha fazla

Doğrudur, ben o linkte gördüklerimi yazdım. İnternet aramasıyla bulunabilir. Kronik bir sorun olsa bile o modeldeki her araçta olacak diye bir şey söz konusu değil. Tabii kronik bir sorun olmayabilir, bilgim yok.

Kazasız belasız. :)