cba06

Asfalt Kurutucu
2 Eki 2018
59
4
520
Daha önceden bmw 3 - 118 / mercedes a200 - honda civic hb s+ araçları düşünüyordum fakat sağdan soldan duyumlar ve yorumlara dayanarak ve şikayet var sitesi gibi yerleri inceledim gerçi bu sitede şikayet olmayan marka yok baksanız soğursunuz araçlardan..
son olarak civic hb hoşuma gitmişti fakat dış sacı ve malzeme kalitesi düşük gibi ve insanlar sesten şikayetci bu düzeyde başka araç bakarken volvo v40 t3 geldi aklıma bu aracın benim için eksisi cam tavanın açılmaması ve arkası dar olması fakat burada kullananlar var ise 2016 - 2018 model aralığında geartronic otomatik yakıt değerlerini ve sorunsuzluğunu , tecrübelerinizi yazabilirseniz sevinirim ve kronik sorunları varmı

Yeni alan bir kişi samsun da henüz 1000 kmlerde 100km de 13,8 litre yakmış bu beni düşündürdü şuan ki aracım ortalama 7,5 - 8 yakan bir atmosferik bu volvo ya alternatif bir araç önerebilirseniz iyi olur
konu biraz karıştı ama

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
V40 iç mekanı kaliteli, sürüşü de güzel ancak ağırlığından dolayı fazla yakan bir araç. Bakım aralığı 30.000 km'de bir olan nadir araçlardan.
Civic gidişi kullanımı güzel araçtır, donanımları çok zengin ancak çok fazla yol sesi alıyor.
Ben 1 18 alırdım sanırım.

cba06

Asfalt Kurutucu
2 Eki 2018
59
4
520
V40 iç mekanı kaliteli, sürüşü de güzel ancak ağırlığından dolayı fazla yakan bir araç. Bakım aralığı 30.000 km'de bir olan nadir araçlardan.
Civic gidişi kullanımı güzel araçtır, donanımları çok zengin ancak çok fazla yol sesi alıyor.
120 - 130 k bandında beyaz , sunrooflu , ses sistemli , ısıtma koltuk , düşük km , navigasyon falan v40 donanımında sorunsuz hatasız boyasız vs bu fiyatlara alınabilir mi 118i bilginiz var mı

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

ben şok

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
120 - 130 k bandında beyaz , sunrooflu , ses sistemli , ısıtma koltuk , düşük km , navigasyon falan v40 donanımında sorunsuz hatasız boyasız vs bu fiyatlara alınabilir mi 118i bilginiz var mı
1 18 bulunur araştırılırsa fiyatları 130 bandında değişiyor ama o aralıkta ki araçların donanımları size yetmeyebilir.
TSİ Golf'de düşünebilirsiniz.
Volvo v40 T3 kullanan yakıt veya kronik sorun bilenler yazarsa sevinirim veya ona denk araç önerirlersede olur
Bildiğim bir kronik problemi yok ama bazı kullanıcılar Powershift'ten memnun değil, geçiş hızı vs bakımından. Yakıt 10 diyeyim düz hesap, araç emsallerinden baya ağır çünkü.

cba06

Asfalt Kurutucu
2 Eki 2018
59
4
520
1 18 bulunur araştırılırsa fiyatları 130 bandında değişiyor ama o aralıkta ki araçların donanımları size yetmeyebilir.
TSİ Golf'de düşünebilirsiniz.

Bildiğim bir kronik problemi yok ama bazı kullanıcılar Powershift'ten memnun değil, geçiş hızı vs bakımından. Yakıt 10 diyeyim düz hesap, araç emsallerinden baya ağır çünkü.
Vag serisine hiç bulaşmak istemiyorum dsg den ötürü ve tasarım aynı gibi hep , şuanki aracım 100km de 48-55 lira yakarken volvo 66-74 TL yakacak , bmw ne kadar yakıyor tahmini ve sanırım segmentte başka araç yok bunlara kafa kafaya gidecek kadar aynı fiyat bandında..

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,603
18,390
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Zamanında 0 almaya niyetlenmiştik. Fiyatları gayet iyi, içi cidden premium hissettiriyor. Inscription alacaksanız 2017 üstü olsun Elite Paketli oluyor çoğu. Cam tavan, koltuk ısıtma gibi güzel donanımlar geliyor. Ama yakıt olarak üzer. Şehir içi 10.5 - 11 den aşağısı için oldukça dikkat etmek gerekiyor. Yakıtı beni üzmez diyorsanız alınır.

cba06

Asfalt Kurutucu
2 Eki 2018
59
4
520
Zamanında 0 almaya niyetlenmiştik. Fiyatları gayet iyi, içi cidden premium hissettiriyor. Inscription alacaksanız 2017 üstü olsun Elite Paketli oluyor çoğu. Cam tavan, koltuk ısıtma gibi güzel donanımlar geliyor. Ama yakıt olarak üzer. Şehir içi 10.5 - 11 den aşağısı için oldukça dikkat etmek gerekiyor. Yakıtı beni üzmez diyorsanız alınır.
yakıtı ciddi anlamda yüksek anladığım kadarıyla daha az yakan aynı donanımlar araç bulabilir miyiz ?

cba06

Asfalt Kurutucu
2 Eki 2018
59
4
520
Opel ve ford iyidir diğerleri hakkında bir şey demiyim hoşlanmadığım markalar daha çok premium araç önerilerinizi bekliyorum yorumlara

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım