KAPALI Volvo v50 alınır mı ?

Afee

Senkromeççi
25 Nis 2019
6
2
70
23
Marka
Yok
Öğrenciyim az yakan kaliteli hissettirecek bir araba istiyorum ve 60.000 tl bütçem var..Benim için arabada önemli olan şeyler ; iyi hissettirecek olan güçlü sürüş dinamikleri ,sağlam gidecek sürekli sanayi istemeyen ve kesinlikle az yakması gerekiyor.Aklımda v50 1.6 d var ancak sizin de fikrinizi almak isterim

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota

umutzons

Asfalt Kurutucu
6 Nis 2019
75
24
720
23
ankara
Marka
Ford
3 serisine çok baktım özellikle ci modellere ancak temiz bulamadım ya geri dönülmesi güç modifiyeler yapılmış ya da ciddi kazalara girmişler o yüzden vazgeçmek durumunda kalmıştım. Ford mondeo için de biraz bakmıştım ama tarz olarak benim gözüme çok hitap etmedi açıkçası ancak dediğiniz kadar güzel özellikleri varsa tekrar düşünebilirim.Sizin ortalama yakıtınız vb. gibi özellikleri paylaşır mısınız ?
Tabikide aracı benzinde hiç kullanmadım sıralı sistem zaten az da olsa bulunduruyorum araç şehir dışı 30 kuruş şehir içinde ise 35 kuruş yakıyor önden çekiş lakin fordlarda veya mondeolarda yanlış olmasın direksiyon hidrolik yağı akıtma sorunu kronikmiş aracimi daha yeni aldım araç güçlü bir araç gerçekten ve dış yapısı ve iç yapı olarak çok sağlam

nacker

Profesör
12 Ocak 2019
433
809
1,645
İstanbul
Lpgde 70 kuruş yakar bunlar :D
Sanıldığı kadar çok yakmıyor bu araçlar. Yani yurtdışında falan yakıtları gayet makul karşılanıyor. Bizde benzin pahalı o yüzden:D. Şehir dışında çok gaza asılmadan 6-8, şehirçinde trafiğe göre 9-14 arası yakar. LPG'de %20 fazla yaksa, lpg fiyatı kaç bilmiyorum ama 3.8 idi en son. En kötü senaryoda bile 65 kuruşu geçmiyor.

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
İşte 3.50 lpg desek daha az daha çok her neyse İstanbul trafiğinde 20 litreye yakın lpg tüketse oldu 70 kuruş bu şekilde hesapladım ki 65 kuruşta çok az değil 😁😁
Sanıldığı kadar çok yakmıyor bu araçlar. Yani yurtdışında falan yakıtları gayet makul karşılanıyor. Bizde benzin pahalı o yüzden:D. Şehir dışında çok gaza asılmadan 6-8, şehirçinde trafiğe göre 9-14 arası yakar. LPG'de %20 fazla yaksa, lpg fiyatı kaç bilmiyorum ama 3.8 idi en son. En kötü senaryoda bile 65 kuruşu geçmiyor.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım