dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Golf için silecek alacağım ama bu konuda hiç bilgim yok bana yardımcı olur musunuz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bilal

Panpa
7 Eki 2016
698
1,396
2,520
İstanbul
Dün değil önceki gün bosch aerotwin aldık golf için,kendimiz taktık.Bir sıkıntısı yok şimdilik

Önemli uyarı; Sileceği değiştirirken, eski silgileri çıkardıktan sonra demir parçayı çok yavaş bir şekilde cama temas ettirin.Silecek satıcısı özellikle üstüne basa basa uyardı.Camı kıran çok oluyormuş.

Son düzenleme:

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Golf için silecek alacağım hangi site uygun fiyata satıyor hangi marka alınır yardımcı olur musunuz arkadaşlar ?

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Golf için silecek alacağım ama bu konuda hiç bilgim yok bana yardımcı olur musunuz?

Geçen yıl ben de bakmıştım silecek konusuna. Golf için demişsiniz, direkt model olarak bilemeyeceğim silecekler cm olarak satılıyor genelde.
Bosch aeroeco çok iyi değil bir yıl kullanılır diyorlar.
Diğer markaların adlarını tek tek hatırlamıyorum ama genelde hangi markaya baksam bir yıl kullanılır diyorlar.
Bosch'un bir de aerotwin serisi var, onun içinde kullanıcıları aeroeco'dan daha iyi, bir yıl kullanılır sonra ses yapıyor diyor ( :D ).

Binaenaleyh markaya çok da takılmazdım. Muz silecek denen silecekler cama bilmem kaç noktadan bastığı için iyi temizliyor deniyor, x marka muz silecek almanızı öneririm. Şöyle iyi böyle iyi diye tanıtımları olup da alanların söylendiği kadar memnun olmadığı sileceklere fazla fazla para vermemek lazım diye düşünüyorum. X'e ne vereceğiniz size kalmış. :)

MAGİRUS

Panpa
8 Eyl 2016
620
1,460
2,520
İstanbul
Marka
Nissan
Golf için silecek alacağım hangi site uygun fiyata satıyor hangi marka alınır yardımcı olur musunuz arkadaşlar ?

Ben de yeni aldım sileceksepeti.com 'dan bosch'a 120 lira vermek içimden gelmedi 25 tl'ye inwells diye bir marka aldım kargosunu bekliyorum baktım çok kötü atıp bosch alıcaz artık.

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Tapatalkın azizliğine uğradık hepinizden özür dilerim.Verdiğiniz adrese bakıyorum.

Atilgan

Elit Apaçi
13 Mar 2017
250
237
945
Bursa
Marka
Opel
Valeo silencio tavsiye ederim. Aracınızın öne cam silgeç ölçüsü nedir bilmiyorum ancak valeo nun bu versiyonu yağmurda veya kuru halde dahi ciddi sessiz. Konforlu ve hakkını veriyor..İnsignia washer jet tarzı bir püskürtme varsa çok daha iyi verim alırsınız...

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,133
1
3,133
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Ben de yeni aldım sileceksepeti.com 'dan bosch'a 120 lira vermek içimden gelmedi 25 tl'ye inwells diye bir marka aldım kargosunu bekliyorum baktım çok kötü atıp bosch alıcaz artık.
aynı düşünceyle ben de inwells almıştım, 1 senedir kullanıyorum, yeni yeni gıcırdamaya başladı bir iki aya değiştiririm sanıyorum. Benim arabam kar, buz vs. görmedi ama hiç. Kapalı garaj olduğu için silecek zorlu şartlara maruz kalmadı.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,202
45,791
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bosch Aerotwin genel olarak iyidir. Bütçeye göre marka model değişebilir, @Cenk abi daha iyi bilir. :)
Maxtell ve Turk uretimi silbak iyidir. En iyi silecek bile 1 yildan sonra sorun cikarmaya baslayabiliyor. Aklim kalmasin diyorsaniz bosch aerotwin alinip denenebilir ama yok o kadar para vermem derseniz maxtell, silbak ve biraz da invels iyi markadir. Kullanip memnun kalan bir cok kisi var. Ben netten maxtel siparis etmistim ama yanlis uclu silecek geldiginden geri gonderdim sonra da vazgectim yaza degistiririm boshclar idare ediyor simdilik diye.

Bu arada silecek uzun omurlu olsun istiyorsaniz silececegin cama degen plastigini hic bir bezle, mendille silmeyin. Sadece su tutun ve birakin.

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Bosch aerotwin aldım .

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Ben Golf te bir kaç markayı tecrübe etmiştim ki baya hassasımdır sikecek konularında...

Benim tecrübeme göre Bosh a verilecek 120 lira, inwells beya benzeri markalara verilecek 30-40tl ye karşı çok yüksek... aşşa yukarı aynı zaman da bozulma başlıyor.. suyu alış ve ses oranlarıda benziyor..
Ben inwells alıp geçmiştim... Bosh a gerek yokmuş dediğimi hatırlıyorum

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım